У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області розпочато роботу по проведенню класифікації посад державної служби

опубліковано 21 лютого 2022 року о 16:03

 2022 рік є визначальним для впровадження реформи системи оплати праці державних службовців, яка розпочалась ще  у 2020 році. Протягом січня – квітня цього року в усіх державних органах влади,  зокрема і в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області  має бути проведена класифікація посад державної служби.

 Відповідно до наказу  №13-ОД від 21.01.2022 року Головного управління утворено класифікаційний комітет, який здійснюватиме класифікацію посад державної служби.  Всі члени класифікаційного комітету пройшли навчання на тему: «Проведення класифікації посад державної служби» через портал «Дія», та терміном  до 27 березня 2022 року члени комітету  мають   провести класифікацію 217 посад державної служби.

 Дана класифікація  стане основою для впровадження нового рівня оплати праці на державній службі та ґрунтуватися на фаховості, результативності, мірі покладеної відповідальності та особистому внеску кожного працівника.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux