Завідувач сектору контролю за рекламою дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області Дмитро Рабченюк прийняв участь у семінарі «Стратегічна сесія Індустріального Гендерного комітету з реклами ( далі - ІГКР): напрацювання нових інструментів ІГКР для воєнного та післявоєнного періодів» .
Семінар був організований 26 липня – 28 липня 2023 року ІГКР за участю представників:
-очільників та очільниць Регіональних представництв ІГКР;
-представниці Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні;
-Головних управлінь Держпродспоживслужби в Тернопільській, Волинській та Івано-Франківській області;
-Заступника директора з правових питань Publicis Groupe Ukraine, члена Наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції.
Під час роботи було обговорено ряд питань, серед яких:
-Підсумки роботи ІГКР та ДПСС за 2022р;
-координація планів роботи ІГКР та ДПСС;
-використання сексистського контенту в соціальній рекламі та у комунікаціях волонтерських об’єднань. Розробка хед лайнів у громадських комунікаціях з такими об’єднаннями;
-нові зміни до Закону України «Про рекламу»;
-обговорено експертні заключення ІГКР через призму змін в рекламному законодавстві України.