Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Результати моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» за лютий 2021 року


 Спеціалісти Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують проводити моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки». Зокрема, аналізують розміри граничних оптово-відпускних, закупівельних та фактичних роздрібних цін, а також розміри застосованих оптово-відпускних та торговельних (роздрібних) надбавок на лікарські засоби, які ввійшли до програми реімбурсації.

  За результатами проведеного моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки», за лютий 2021 року фахівцями Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області було проаналізовано більше 5698  цін, які були надані 52 аптечними закладами. Порушень державної дисципліни цін не встановлено.

  Шановні споживачі! Якщо у Вас виникають питання  щодо ціни,  під час  придбання лікарських засобів в аптеках, які зазначені  у Реєстрі, просимо звертатися  до Головного  управління Держпродспоживслужби  в Тернопільській області  за адресою: м. Тернопіль, вул., Микулинецька, 20, тел. 52-10-02,  ел.пошта  [email protected].