Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Спеціалісти Держпродспоживслужби у Тернополі виявили 6 порушень в закладах громадського харчування та 2 – на ринках

 Спеціалісти Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з представниками Тернопільського міського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради в період з 04.07.2020р. по 06.07.2020р. провели інспекторські візити щодо дотримання умов карантину у закладах громадського харчування (в вечірній час з 20:00 год до 00:00 год).

Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду підбили підсумки діяльності за перше півріччя

 Протягом першого півріччя 2020 року спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснили 21 планову перевірку характеристик продукції, зокрема, іграшки, електричне та електронне обладнання в т.ч. низьковольтне, радіообладнання  та 7 позапланових перевірок за ланцюгом постачання згідно надісланих доручень Держпродспоживслужби. 

Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних вимог у різних районах Тернопільщини

 Спеціалісти Держпродспоживслужби в різних районах Тернопільщини продовжують проводити роз’яснювальні роботи та перевіряти суб’єкти господарювання на дотримання карантинних обмежень. Фахівці працюють як самостійно, так і з представниками поліції та органів місцевого самоврядування.

Міська державна лікарня ветеринарної медицини в м. Тернополі безкоштовно вакцинує тварин від сказу

 Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє про те, що в зв’язку з продовженням карантину з метою запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19 щорічна безкоштовна вакцинація домашніх тварин проти сказу згідно графіку по ЖЕКах на 2020 рік переноситься на невизначений термін.

Держпродспоживслужба продовжує перевіряти дотримання протиепідемічних вимог на підконтрольних об'єктах

 Станом на 06.07.2020р. в області відновили роботу 26 агропродовольчих ринки, а саме: в м. Тернополі (п’ять), м. Бережанах, м. Чорткові, м.Кременці (три), м. Бучачі, м. Теребовлі, м. Заліщиках, смт. Підволочиську, смт. Козові, смт. Гусятині (два), м. Ланівці, м. Монастириська, в Борщівському районі (чотири) та Збаразькому районі (два), м. Шумськ.

За минулу добу на Тернопільщині підтвердили 32 випадки зараження вірусом COVID-19

Станом на 6 липня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтверджений – у 2101 випадку (1922 випадки – дорослі, 179 випадків – діти), з них 30 летальних. Видужали 1275 осіб. За минулу добу в області на COVID-19 захворіли 32 людини.

Держпродспоживслужба перевірила дотримання протиепідемічних вимог на ринку у Теребовлі

Фахівці Теребовлянського районного управління Держпродспоживслужби провели позапланове обстеження агропродовольчого ринку ПСК "Кооператор". 

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання в різних районах Тернопільщини

 Спеціалісти Держпродспоживслужби в різних районах Тернопільщини продовжують проводити роз’яснювальні роботи та перевіряти суб’єкти господарювання на дотримання карантинних обмежень. Фахівці працюють як самостійно, так і з представниками поліції та органів місцевого самоврядування.

Держпродспоживслужба продовжує проводити моніторингові обстеження підконтрольних об’єктів

  Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в складі робочих груп продовжують проводити моніторингові обстеження об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладів громадського харчування, салонів краси, перукарень, фізкультурних та спортивних залів.

На Тернопільщині продовжують роз’яснювальні роботи та перевірки суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень

 Спеціалісти районних управлінь Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують спільні рейди з представниками органів місцевого самоврядування та працівниками поліції щодо дотримання вимог протиепідемічних заходів в закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами і закладах громадського харчування.

На Монастирищині небезпечно вживати воду з підтоплених криниць

 Внаслідок сильних опадів, русло річки Дністер вийшло з берегів, чим спричинило підтоплення житлових будинків, громадських  будівель, господарських дворів, присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь у селищі Коропець, селах Устя-Зелене, Вістря, Бобрівники та Горигляди.  Вода розмила і вигрібні ями, дворові туалети, гноєсховища, що призвело до забруднення джерел водопостачання. У забрудненій питній воді може бути вірус гепатиту А, черевного тифу, дизентерії, ентеровірусної інфекції та інших небезпечних хвороб.

Держпродспоживслужба продовжує перевіряти підконтрольні об'єкти на дотримання карантинних вимог

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування та ринків. Минулих вихідних на території Тернопільщини обстежили 345 об’єктів.

Інформація щодо переліку препаратів, які є у списку програми «Доступні ліки»

 Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області  інформує, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2020 №1284, затверджено нову редакцію Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації  за Урядовою програмою «Доступні ліки». 

 Звертаємо увагу,  що  новий реєстр містить 246 торгових найменувань.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області працюватиме за новим графіком

 З 1-го липня Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та всі структурні підрозділи працюватимуть за новим графіком – починатиметься робочий день о 8:00.

За минулу добу на Тернопільщині зафіксували 6 випадків зараження вірусом COVID-19

 6 випадків зараження вірусом COVID-19 зафіксували в Тернопільській області за минулу добу. У Тернополі захворіла 1 людина, ще 1 – в Тернопільському районі (с. Козівка), 1 – у Борщеві та 3 особи у Чортківському районі: 2 у Чорткові та 1 у с. Бичківці.

Фахівці Держпродспоживслужби, під час перевірки магазину, забракували ляльку «PRINCESS»

 Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області під час планової перевірки характеристик продукції в одному із магазинів м. Бучач  відібрали зразок продукції для проведення його експертизи (випробувань).

У Монастириському районі очищатимуть воду в криницях через підтоплення

 У зв’язку з підтопленням окремих домогосподарств та криниць у селищі Коропець та селі Вістря, спеціалісти Монастириського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснили санітарно-епідемічні заходи щодо попередження епідемічних ускладнень серед населення на потерпілих від паводків територіях.

24-го червня фахівці Держпродспоживслужби у Тернополі провели роз’яснювальну роботу в 214 закладах

 24-го червня фахівці Держпродспоживслужби у Тернополі провели роз’яснювальну роботу в 214-ти закладах міста. Нагадаємо, що є передбачені правила роботи в умовах карантину для закладів різних типів. Задля якіснішого інформування суб’єктів господарювання Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області зробили кілька тисяч листівок, в яких зібрані основні вимоги. Їх, для наочності, залишають представникам закладів. 

Спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки не допустили ввезення на територію України шкідливого карантинного організму

 На Буковинській митниці спеціалісти Держпродспоживслужби виявили у тютюні, який надійшов з Азербайджану, шкідливий бур’ян – сорго aлепське (гумaй). Зауважимо, рослина входить до списку найбільш шкідливих бур’янів світового землеробства.

Правила роботи закладів фізичної культури та спорту в умовах карантину в зв’язку з COVID-19

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальні роботи з суб’єктами господарювання щодо вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України, які стосуються роботи закладів фізичної культури та спорту в умовах карантину.

Правила роботи перукарень та салонів краси під час карантину в зв’язку з COVID-19

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальні роботи з суб’єктами господарювання щодо вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України, які стосуються діяльності перукарень та салонів краси під час карантину.

Правила роботи закладів громадського харчування в умовах карантину в зв’язку із COVID-19

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальні роботи з суб’єктами господарювання щодо вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України, які стосуються діяльності закладів громадського харчування у період карантину.

Правила роботи закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на період карантину

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальні роботи з суб’єктами господарювання щодо вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України, які стосуються діяльності закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами період карантину.

Інспектори Держпродспоживслужби та Держпраці Тернопільщини розпочали інформаційно-роз’яснювальну кампанію у закладах торгівлі та громадського харчування, салонах краси й спортивних залах

 Сьогодні в районах області працює 17 мобільних груп, ще 7 – у Тернополі. Інспектори Держпродспоживслужби роз’яснюють вимоги постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо діяльності підконтрольних об’єктів у період карантину. Фахівці вказують на недоліки в організації роботи та наголошують на необхідності їх усунення.

Інспектори Держпродспоживслужби та Держпраці проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну кампанію у закладах торгівлі та громадського харчування

 На жаль, останнім часом спостерігається тенденція щодо недотримання необхідних карантинних обмежень, як самими суб’єктами господарювання, так і їхніми відвідувачами. У зв’язку із цим, просимо адміністрації усіх закладів, які діють в умовах карантину, посилити контроль за дотриманням передбачених вимог.

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання в різних районах Тернопільщини

Минулих вихідних (20-21 червня) спеціалісти районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування проводили заходи щодо посилення контролю  за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог по  запобіганню поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Спеціалісти Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують перевірки суб’єктів господарювання

Спеціалісти Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують проводити роз’яснювальні роботи та перевіряти суб’єкти господарювання на дотримання вимог роботи в умовах карантину. Станом на 19 червня, від початку карантину, перевірили 5502 суб’єкти та склали 27 адміністративних протоколів.

Тернопільське міське управління Держпродспоживслужби тимчасово припиняє прийом громадян

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ та УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО НАГЛЯДУ ЗА ДОТРИМАННЯМ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА, які знаходяться за адресою: м.Тернопіль, вул. Текстильна, 6 (2 поверх) тимчасово припиняють прийом громадян у зв’язку з хворобою працівника на COVID-19.

На Тернопільщині за минулу добу +40 хворих на COVID-19

+40 хворих на COVID-19 виявили в Тернопільській області за минулу добу. Загалом, за даними обласного лабораторного центру МОЗ, станом на 22 червня на Тернопільщині за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтвердили  у 1728 випадках (1582 випадки – дорослі, 146 випадків – діти). З них 27 летальних, видужали 1076 осіб.

Вітання медичним працівникам з нагоди професійного свята!

      Шановні медичні працівники!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини.