Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Сьогодні своє 45-річчя відзначає Олег Богданович Васильків

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає директора Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Олега Богдановича Васильківа з днем народження.

Щиро зичимо ювіляру міцного здоров`я, успіхів у роботі, щастя в особистому житті, радості від рідних та поваги від колег!

Воду у басейнах, які користуються найбільшою популярністю серед школярів та молоді, дослідили на відповідність

 Сьогодні працівники Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби дослідили на відповідність санітарно-гігієнічним нормам, паразитологію та вміст хлору. Спеціалісти обстежили також джерела у с. Ступки та Острів Тернопільського району, куди найчастіше по воду їздять тернополяни та жителі прилеглих сіл. Результати досліджень будуть відомі уже за декілька днів.

Працівники Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби проводять моніторингові дослідження води

Сьогодні працівники Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби здійснили забір води у автоматах розливу води, які розташовані у різних мікрорайонах міста. Загалом для досліджень відібрали 12 проб води, у 3 різних фірм-постачальників.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області зустрівся з колективом Підволочиського управління

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець з робочим візитом побував у Підволочиському районі, де провів нараду з колективом Управління Держпродспоживслужби. Під час зустрічі обговорили питання реорганізації, виконання планових показників та проведення моніторингових досліджень.

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області розпочали здійснювати забір проб для дослідження питної води у «водоматах», бюветах, та квартирах тернополян, а також у плавальних басейнах Тернополя

  У перший день роботи фахівці Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби разом зі спеціалістами Міського та Головного управлінь Держпродспоживслужби здійснили забір взірців води у Тернопільській водонабірній станції №1 та №2 у квартирах окремих тернополян в різних мікрорайонах міста.

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації підтвердили факт загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з виробничою діяльністю ТФ ДП „Укрветсанзавод”

  У с. Острів Тернопільського району розташована Тернопільська філія Державного підприємства «Укрветсанзавод». Ситуація, що склалася на території Тернопільська філія ДП «Укрветсанзавод» залишається складною і небезпечною. На території заводу під відкритим небом накопичилося близько 5000 тонн побічних продуктів тваринного походження категорій II та III (трупи, боєнські відходи, кістки, інші продукти), під дією погодних умов дані відходи починають розкладатися що несе загрозу навколишньому середовищу в тому числі здоров’ю громадян.

Троє вихованців дитячого садочку с. Кривче Підволочиського району потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією

   Фахівціями управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі зафіксований спалах кишкової інфекції, пов’язаної з Кривенським дошкільним навчальним закладом.

Майже 24 тисячі гривень штрафу сплатили підприємці після виявлення Держпродспоживслужбою порушень в минулому місяці

   Протягом серпня 2017 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 8 виїзних перевірок характеристик продукції, а саме іграшок, дитячого одягу та взуття, мийних засобів, електротоварів, здійснено 6.

На Лановеччині виявлено західного кукурудзяного жука

   В 2017 році державними фітосанітарними інспекторами Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільської області  проводилося обстеження посівів кукурудзи в сільськогосподарських господарствах на виявлення небезпечного регульованого шкідливого організму – західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte). Обстеження проводилося за допомогою жовтих феромонних пасток. За результатами фітосанітарної експертизи Державної установи «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія»  даних феромонних пасток,  виявлено імаго карантинного шкідника – західного кукурудзяного жука на полі ПП «Прогрес-К» в селі Краснолука, Лановецького району.

70% споживачів морозива є діти, тому контроль за його виробництвом має бути в рази більшим, - Василь Хомінець

  Начальник ГУ Держпродспоживслужби Василь Хомінець та в.о. начальника Держпродспоживслужби в м. Тернополі Богдан Мазуренко провели робочу зустріч з керівником ТОВ «Галичина-Ласунка» Мирославом Біликом. Під час якої, підсумували виробництво морозива у цьому сезоні, обговорили питання експорту вафельної продукції, дотримання технології виробництва, санітарний стан підприємства, моніторинг запровадженої тут системи НАССР. 

76 жителів Тернопільщини отримали в липні посвідчення тракториста-машиніста

 Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області за липень здійснено 144 операції з реєстрації, 4 - з перереєстрації, та 55 – зі зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

1 вересня: що варто знати батькам, готуючи дитину до школи?

  Зі святом знать, дорогі школярі та їхні батьки!
Вітаюємо Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!
Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.
Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Сьогодні свій День народження святкує заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Васильович Богоніс

   Шановний Володимире Васильовичу від усього нашого колективу хочемо привітати Вас з днем народження! Нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я і щастя в особистому житті. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати друзі та колеги!

Козівська районна державна адміністрація виділила 17 тисяч гривень на випадок спалаху АЧС в районі

  У зв`язку зі складною ситуацією щодо АЧС в країні управління Держпродспоживслужби в Козівському районі звернулося з проханням щодо виділення коштів до Козівської районної державної адміністрації.

Спеціалісти управління захисту споживачів моніторили види продукції у магазинах Теребовлі

  Відповідно до ЗУ « Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», п. 2.2.2 «Методики щодо порядку планування та звітування про результати державного ринкового нагляду, затвердженої наказом Держпродспоживслужби від .07.07.2016р. №187 спеціалісти Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели моніторинг видів продуктів у розповсюджувачів в місті Теребовлі.

Готовність шкіл до нового навчального року у складі комісій перевірили спеціалісти Держпродспоживслужби області

  З 1 вересня 2017 року в області функціонуватиме 476 дошкільних, 775 загальноосвітніх навчальних закладів та 31 вищий навчальний І-ІІ ступеня акредитації заклад. В ході підготовки до нового навчального року надано 210 пропозиції Держпродспоживслужби щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, з них виконано 121, інші – в процесі завершення.

Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини змінила назву та отримала нові повноваження

Відповідно до наказу начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини перейменована на Тернопільську регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Напередодні Дня Незалежності фахівці Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують робити добрі справи

 Сьогодні начальник ГУ ДПСС в Тернопільській області Василь Хомінець вручив ранці та канцелярське приладдя для Дмитра Кавчака, батько якого є учасником АТО та Марійки Джерелейко, батько Андрій якої окрім того що є учасником АТО, виховує її сам.
Приємно, що ініціативу Василя Хомінця підтримали і районні управління та напередодні нового навчального року допомогли потребуючим сім`ям, з канцтоварами для дітей. 

Щирі співчуття Володимиру Марківу з приводу смерті батька Івана Миколайовича Марківа

 Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, його структурних та територіальних підрозділів висловлює щирі співчуття начальнику відділу  організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Володимиру Івановичу Марківу з приводу смерті батька ІВАНА МИКОЛАЙОВИЧА МАРКІВА.

Фахівці Держпродспоживслужби ознайомили суб’єктів господарювання із затвердженими Єдиниими карантинними фітосанітарними вимогами

  З 1 липня 2017 набрали чинності Рішення Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016 №157 «Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу», №158 «Про затвердження єдиного переліку карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу» та № 159 «Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу», які розміщені на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) та Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Колектив ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає з днем народження Олену Походжай

  Колектив ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області щиро вітає з днем народження завідувача Сектором управління персоналом Олену Миколаївну Походжай. 

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець побував в Теребовлянському районі

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець оглянув ряд підприємств, які займаються виготовленням продуктів харчування у Теребовлянському районі.

З робочим візитом Тернопіль відвідав голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа

  В рамках робочого візитуголова Держпродспоживслужби Володимир Лапа взяв участь у відкритті проекту з власного виробництва продуктів найвищої якості українських виробників спільно з вітчизняним переробником ТМ «Молокія», а також провів зустріч з колективом ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Працівники ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області зініціювали акцію «Шкільний ранець для дітей, чиї батьки воювали на Сході»

Напередодні початку нового навчального року 12 школярів отримали від працівників ГУ ДПСС в Тернопільській області канцелярське приладдя та рюкзаки. Це діти учасників бойових дій, які були призвані до Збройних Сил України по мобілізації та військовослужбовців Тернопільської артилерійської бригади. Подарунки в приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату від імені колективу передав начальник Головного управління Василь Хомінець.

За 20 км до Тернопільщини зареєстровано спалах АЧС

 За 20 км від кордону з Лановецьким районом в Теофіпільському районі зареєстровано спалах АЧС. У зв’язку з цим з ініціативи начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця відбулося засідання ДНПК при Лановецькій райдержадміністрації. Члени якої прийняли рішення вважати протиепізоотичну ситуацію в районі загрозливою, а також провести передкарантинні заходи, які унеможливлять поширення небезпечної хвороби на території нашої області.

ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області визначає фітосанітарний стан області

Для встановлення фітосанітарного стану Тернопільської області державні фітосанітарні інспектора Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області в період вегетації 2017 року проводять виставлення феромонних пасток на виявлення ряду карантинних та некарантинних шкідників.

Депутати Заліщицької районної ради проголосували за фінансування Програми проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней в районі на 2017 рік

   100 тисяч гривень виділять з районного бюджету Заліщицького району на проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней у районі на 2017 рік. За відповідне рішення проголосували депутати районної ради 7 серпня 2017 року.

В ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області в переддень професійного свята - Дня працівників ветеринарної медицини відзначили кращих фахівців

15 рік поспіль у другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівники ветеринарної медицини. З цієї нагоди керівники області відзначили подяками та грамотами ветеринарів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Керівництво ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області підсумувало роботу структурних підрозділів та районних управлінь за перше півріччя цього року

 За підсумками роботи Держпродспоживслужби в Тернопільській області за перше півріччя 2017 року роботу управлінь в Підволочиському, Борщівському, Лановецькому, Теребовлянському, Чортківському районах та у м. Тернопіль визнано кращими. Про це йшлося сьогодні на нараді з керівниками структурних підрозділів та територіальних управлінь.