Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини змінила назву та отримала нові повноваження

Відповідно до наказу начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини перейменована на Тернопільську регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Напередодні Дня Незалежності фахівці Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують робити добрі справи

 Сьогодні начальник ГУ ДПСС в Тернопільській області Василь Хомінець вручив ранці та канцелярське приладдя для Дмитра Кавчака, батько якого є учасником АТО та Марійки Джерелейко, батько Андрій якої окрім того що є учасником АТО, виховує її сам.
Приємно, що ініціативу Василя Хомінця підтримали і районні управління та напередодні нового навчального року допомогли потребуючим сім`ям, з канцтоварами для дітей. 

Щирі співчуття Володимиру Марківу з приводу смерті батька Івана Миколайовича Марківа

 Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, його структурних та територіальних підрозділів висловлює щирі співчуття начальнику відділу  організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Володимиру Івановичу Марківу з приводу смерті батька ІВАНА МИКОЛАЙОВИЧА МАРКІВА.

Фахівці Держпродспоживслужби ознайомили суб’єктів господарювання із затвердженими Єдиниими карантинними фітосанітарними вимогами

  З 1 липня 2017 набрали чинності Рішення Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016 №157 «Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу», №158 «Про затвердження єдиного переліку карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу» та № 159 «Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу», які розміщені на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) та Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Колектив ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає з днем народження Олену Походжай

  Колектив ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області щиро вітає з днем народження завідувача Сектором управління персоналом Олену Миколаївну Походжай. 

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець побував в Теребовлянському районі

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець оглянув ряд підприємств, які займаються виготовленням продуктів харчування у Теребовлянському районі.

З робочим візитом Тернопіль відвідав голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа

  В рамках робочого візитуголова Держпродспоживслужби Володимир Лапа взяв участь у відкритті проекту з власного виробництва продуктів найвищої якості українських виробників спільно з вітчизняним переробником ТМ «Молокія», а також провів зустріч з колективом ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Працівники ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області зініціювали акцію «Шкільний ранець для дітей, чиї батьки воювали на Сході»

Напередодні початку нового навчального року 12 школярів отримали від працівників ГУ ДПСС в Тернопільській області канцелярське приладдя та рюкзаки. Це діти учасників бойових дій, які були призвані до Збройних Сил України по мобілізації та військовослужбовців Тернопільської артилерійської бригади. Подарунки в приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату від імені колективу передав начальник Головного управління Василь Хомінець.

За 20 км до Тернопільщини зареєстровано спалах АЧС

 За 20 км від кордону з Лановецьким районом в Теофіпільському районі зареєстровано спалах АЧС. У зв’язку з цим з ініціативи начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця відбулося засідання ДНПК при Лановецькій райдержадміністрації. Члени якої прийняли рішення вважати протиепізоотичну ситуацію в районі загрозливою, а також провести передкарантинні заходи, які унеможливлять поширення небезпечної хвороби на території нашої області.

ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області визначає фітосанітарний стан області

Для встановлення фітосанітарного стану Тернопільської області державні фітосанітарні інспектора Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області в період вегетації 2017 року проводять виставлення феромонних пасток на виявлення ряду карантинних та некарантинних шкідників.

Депутати Заліщицької районної ради проголосували за фінансування Програми проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней в районі на 2017 рік

   100 тисяч гривень виділять з районного бюджету Заліщицького району на проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней у районі на 2017 рік. За відповідне рішення проголосували депутати районної ради 7 серпня 2017 року.

В ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області в переддень професійного свята - Дня працівників ветеринарної медицини відзначили кращих фахівців

15 рік поспіль у другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівники ветеринарної медицини. З цієї нагоди керівники області відзначили подяками та грамотами ветеринарів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Керівництво ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області підсумувало роботу структурних підрозділів та районних управлінь за перше півріччя цього року

 За підсумками роботи Держпродспоживслужби в Тернопільській області за перше півріччя 2017 року роботу управлінь в Підволочиському, Борщівському, Лановецькому, Теребовлянському, Чортківському районах та у м. Тернопіль визнано кращими. Про це йшлося сьогодні на нараді з керівниками структурних підрозділів та територіальних управлінь.

Усі діти, які були госпіталізовані до інфекційного відділення Бучацької ЦРЛ з ДП ОК «Лісовий» що в с. Скоморохи Бучацького району виписані додому, стан їх здоров`я задовільний

У 4-ох дітей при виписці зі стаціонару підтвердилася гостра кишкова інфекція спричинена норовірусом (лабораторно), легка форма протікання і в інших 6-ти - гостра кишкова інфекція спричинена норовірусом (епідеміологічно), легка форма протікання.

10 дітей, які відпочивають в оздоровчому закладі "Лісовий", що у с. Скоморохи Бучацького району потрапили до лікарні з кишковою інфекцією

3 серпня 10 дітей, які відпочивають в дитячому оздоровчому таборі "Лісовий", що у С.Скоморохи Бучацького району потрапили  в інфекційне відділення Бучацької ЦРКЛ зкишковою інфекцією.

Спеціалісти відділу ринкового нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в липні винесли 3 постанови з накладенням штрафу на суму понад 7,5 тис.грн

 Протягом липня 2017 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 8 виїзних перевірок характеристик продукції (іграшок, дитячого одягу та взуття, мийних засобів, електричного та електронного обладнання, приладів, що працюють на газоподібному паливі, водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі) здійснено 6.

Держпродспоживслужба в Тернопільській області моніторить правильність нарахування надбавок на ліки, які входять до переліку препаратів, що підлягають відшкодуванню за програмою "Доступні ліки"

Фахівцем сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області, на виконання доручення Уряду, проводиться щомісячний моніторинг державних регульованих цін на лікарські засоби, які входять до переліку препаратів, що підлягають відшкодуванню за державною програмою «Доступні ліки».

Продукція з "Тернопільського міського ринку ЛТД" безпечна для вживання

На «Тернопільському міському ринку ЛТД» функціонує лабораторія ветеринарної медицини, яка здійснює дослідження всіх видів продукції.

За сприяння фахівців Управління захисту споживачів ГУ ДПСС в Тернопільській області пенсіонеру майже у шість разів зменшили борг за неправомірне нарахування коштів за використаний газ

На адресу ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області надійшло звернення від споживача щодо неправомірного нарахування за використаний газ, а саме виставлено борг в сумі 4 628 грн.

Увага: у Тернополі орудують шахраї, які представляються фахівцями Держпродспоживслужби

Повідомляємо вас про непоодинокі випадки шахрайства у м. Тернополі.

ГУ Держпродспоживслужби просить виробників хліба відповідальніше ставитися до його виготовлення та закликає тернополян скаржитися на недобросовісних пекарів

оловне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області звертається до усіх виробників хліба та хлібо-булочних виробів, які працюють на території області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області запрошує на роботу !!!

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводить конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»:

Оздоровча кампанія області під контролем ГУ Держпродспоживслужби Тернопільщини

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець ознайомився з роботою оздоровчих закладів.

Про санітарно-епідемічне забезпечення Загальнонаціональної Прощі в с. Зарваниця Теребовлянського району

На території Теребовлянського району Тернопільської області знаходиться один з найбільших Духовних Центрів України - Марійський Духовний Центр в с. Зарваниця, де 14-16 липня 2017р. відбулася Загальнонаціональна Проща.

Ветеринари Тернопільщини підсумували протиепізоотичну роботу за перше півріччя цього року та обговорили заходи з профілактики африканської чуми свиней та інших хвороб тварин

У Шумському районі відбувся семінар-нарада на тему: «Підсумки протиепізоотичної роботи служби ветеринарної медицини області перше півріччя цього року, заходи з профілактики африканської чуми свиней та інших захворювань тварин»

Фітосанітари Тернопільщини підсумували результати роботи за 2 квартал 2017 року

Сьогодні відбулася нарада з працівниками Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області на якій обговорили підсумки роботи у сфері карантину рослин за ІІ квартал та у сфері захисту рослин за І півріччя 2017 року.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець провів виїздну нараду в Гусятинському районі

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець з робочим візитом побував у Гусятинському районі, де провів ряд зустрічей.

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби долучилися до організації Загальнонаціональної Прощі до Марійського духовного центру

14-16 липня, відбудеться Загальнонаціональна Проща до Марійського духовного центру, що у селі Зарваниця Теребовлянського району.