Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства оприлюднило результати моніторингового дослідження води в області

  Відповідно до Плану лабораторних досліджень та інструментальних вимірювань для здійснення моніторингу стану середовища життєдіяльності, об’єктів нагляду щодо дотримання вимог санітарного законодавства на території  Тернопільської області на 2017р. фахівці Держпродспоживслужби провели моніторинг якості питної води на об’єктах нагляду в Гусятинському, Чортківському, Кременецькому, Шумському, Ланівецькому, Підгаєцькому районах та в м. Тернополі.

Цьогоріч на Тернопільщині зафіксовано 2 випадки спалаху АЧС

 Африканська чума свиней (далі – АЧС) – захворювання, яке  останнім часом все частіше на думці не лише спеціалістів ветеринарної медицини, власників свиней, чи представників мас медіа, але й кожного пересічного громадянина – споживача продукції тваринного походження, зокрема - свинини.

На замітку студентам: оплата за проживання в гуртожитку регулюється державою

   Далеко не всі студенти знають, що платні послуги, а саме плата за проживання в гуртожитку регулюється державою.
Вищий навчальний заклад, відповідно до законодавства та статуту, може надавати фізичним та юридичним особам платні послуги за умови забезпечення надання належного рівня освітніх послуг, як основного статутного виду діяльності.

Поради власникам домашніх улюбленців, які збираються подорожувати

 Будь-яке переміщення тварин по території  України в межах адміністративного району супроводжується ветеринарною довідкою, за межами його - ветеринарним свідоцтвом Ф-1 при дотриманні «Правил перевезення тварин, птиці та інших вантажів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю», які виписуються державним лікарем ветеринарної медицини по процедурі вищезгаданій тільки без дослідження на титр антирабічних антитіл, котре здійснюється на зразку крові в Міській державній лікарні ветеринарної медицини в м.Тернополі за адресою м.Тернопіль,вул.Чернівецька,24 «А» тел. 52-10-40.

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оголосило конкурс  на зайняття вакантних посад державної служби:

 категорії «Б»: начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства; начальника відділу взаємодії із структурними підрозділами Управління роботи з персоналом; завідувача сектору контролю за регульованими цінами.

категорії «В»: головного спеціаліста відділу фітосанітарних заходів на кордоні Управління фітосанітарної безпеки (2 посади).

Порада споживачам: як не стати жертвою хімчистки?

Що необхідно знати при зверненні до послуг хімчистки? Що робити, якщо в хімчистці зіпсували річ, є інші недоліки роботи, порушені терміни виконання послуг хімчистки?

Звіт роботи відділу ринкового нагляду за жовтень 2017 року

          У відповідності до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на жовтень місяць 2017 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 9 виїзних перевірок характеристик продукції.

Управління захисту споживачів стоїть на сторожі щасливого дитинства!

 Обирати іграшки - ціла наука, яку доводиться освоювати батькам, аби їх малюк ріс щасливим та пізнавав навколишній світ. Адже саме під час ігор дитина вчиться спілкуватися, виражати емоції, думати. За допомогою іграшок моделює найрізноманітніші життєві ситуації та з задоволенням приміряє на себе обов'язки дорослих.

Фахівець Держпродспоживслужби розповіла школярам про види цін

  Головний спеціаліст сектору контролю за регульованими цінами  ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Віра Сцібан провела урок для 6-В класу у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа 1-111 ст.- економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич»:  «Ринкова, оптова, роздрібна ціна. Собівартість, торгівельна надбавка».  

У Кременці оголошено карантин. Фахівці Держпродспоживслужби зареєстрували собаку, хвору на сказ

Місто Кременець оголошено неблагополучним щодо сказу, в зв`язку із встановленням діагнозу у собаки, яка належить місцевій жительці. У населеному пункті з 25.10.2017 р. проводяться оздоровчі заходи, таке рішення прийняли на засіданні ДНПК при Кременецькій РДА.

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби вітає з ювілеєм Володимира Лакоцького

  Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає з 60- річчям провідного фахівця відділу реєстрації сільськогосподарської техніки Володимира Лакоцького. Шановний Володимире Антоновичу, зичимо Вам здоров'я, сімейного затишку та Божого благословіння.

АЧС на Тернопільщині: фахівці Держпродспоживслужби області контролюють ситуацію

Відбулося позачергове засідання ДНПК при Тернопільській обласній державній адміністрації, на якому обговорили епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней на території області.

На Тернопільщині зареєстровано спалах африканської чуми свиней

 У приватному господарстві у с. Бариш Бучацького району фахівці Держпродспоживслужби в Тернопільській області зареєстрували спалах АЧС. З метою недопущення поширення інфекції та ліквідації вогнища спалаху в Бучацькому районі провели позачергове засідання ДНПК. Члени якого встановили карантин щодо африканської чуми свиней на території приватного господарства с. Бариш Бучацького району Тернопільської області та затвердили План заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання.

Сьогодні ювілей відзначає провідний спеціаліст Управління захисту споживачів Олена Хоменець

 Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає провідного фахівця Управління захисту споживачів Олену Хоменець з 30-річчям. Бажаємо вам, Олено Григорівно, міцного здоров'я, сімейного затишку та благополуччя.

Поради садівникам: після збору врожаю обов'язково підгодуйте кущі і продовжуйте доглядати за виноградником

  Виноградна лоза добре перезимує в тому випадку, якщо вона добре визріла, тобто здерев'яніла. Тому з самого початку осені треба забезпечити гарні умови зволоження, живлення, освітлення виноградних кущів, своєчасне зняття врожаю з лози.

У двох населених пунктах Лановеччини запроваджено карантинний режим

  У 2017 році державними фітосанітарними інспекторами  Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводилися обстеження на виявлення регульованих шкідливих організмів. За результатами таких обстежень на території села Москалівка Лановецького району виявлено вогнище небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої вздовж вулиці Шкільна на загальній площі 0,7 га. Вогнище з амброзією полинолистою виявлено також  на території села Білозірка Лановецького району по вулиці Центральна на площі 0,2 га. 

Понад 49 тисяч гривень штрафів сплатили підприємці області після проведених фахівцями Управління захисту споживачів перевірок

  Протягом 9 місяців 2017 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 53 виїзних перевірок характеристик продукції (іграшки, дитячий одяг та взуття, мийні засоби, електричне та електронне обладнання, приладів, що працюють на газоподібному паливі, водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі) проведено 43 (81% від запланованих перевірок), перешкод та не допусків до перевірок не було. 10 перевірок не здійснено в зв’язку із зміною суб’єктів господарювання.

В ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відбулася нарада за підсумками роботи управлінь за 9 місяців цього року

  Керівники та спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, в.о. начальників управлінь ДПСС в районах та м. Тернополі обговорили результати роботи управлінь та визначили рейтинг роботи за 9 місяців цього року.

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби вітає свого начальника Василя Хомінця з днем народження

Дружній колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області щиро вітає з Днем народження свого керівника, мудрого наставника та успішного управлінця Василя Петровича Хомінця з днем народження.

Представники Держпродспоживслужби разом з науковцями обговорили стан та перспективи харчової науки та промисловості

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець та начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС Олександр Дністрян взяли участь у 4 Міжнародній науково-технічній конференції "Стан та перспективи харчової науки та промисловості", яка проходить у ТНТУ ім. Івана Пулюя. 

Сектор контролю за регульованими цінами моніторить ціни на лікарські засоби в аптучних закладах області, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки»

     Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області станом на 10 жовтня 2017р.  отримано  від  68 аптечних закладів області інформацію, про застосування державних регульованих цін на 136 лікарських засобів,  які реалізовані за урядовою  програмою «Доступні ліки».

Щирі співчуття Наталі Олегівні Черпаняк з приводу смерті матері

   Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області висловлює співчуття провідному документознавцю Наталії Олегівні Черпаняк з приводу непоправної втрати – смерті матері Дарії Іванівни Чайки.

Вітання начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця з нагоди Дня юриста

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем юриста!

Нехай доля віддячить Вам усіма земними благами за ті зусилля, старання та знання, які Ви сьогодні віддаєте на благо нашої держави. Дякую кожному з Вас, за професіоналізм, самовіддачу та надійний захист інтересів та законних прав громадян України.

З нагоди професійного свята фахівці Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства отримали грамоти

  У зв'язку з відзначенням в Україні професійного свята – Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, встановленого Указом Президента України від 5 жовтня 2004 року № 1178/2004, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець вручив грамоти фахівцям Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Вітання Василя Хомінця з нагоди Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні колеги, щиро вітаю вас з нагоди професійного свята!


   Сьогодні одними з основних функцій нашої служби є реалізація державної політики у сфері санітарного законодавства.
  Тому від кожного з Вас та від Ваших професійних якостей сьогодні залежить епідеміологічне благополуччя не лише області, а й країни вцілому.
  Результат Вашої роботи є запорукою стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації.

Державні фітосанітарні інспектора визначили фітосанітаний стан області

   Спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби протягом декількох місяців проводили фітосанітарний моніторинг на посівах сільськогосподарських культур, у лісових насадженнях та садах, в складських приміщеннях зберігання імпортних та вітчизняних об’єктів регулювання, за допомогою феромонних пасток. Такі обстеження проводяться у період вегетації  з метою виявлення небезпечних карантинних організмів (шкідників), які можуть завдати великої шкоди народному господарству області.

Реклама: довіряй, але перевіряй!

  У сучасному суспільстві нам не обійтися без реклами. Адже, «шалений» ритм життя не дає нам повноцінно знайомитися з товарами і послугами, та й реклама допомагає економити час у пошуках потрібної речі, магазину чи салону.
Однак чи правдивою є вона? Чи дійсно слово «акція» чи «знижка» відповідає своїй суті?? Яку інформацію мають містити інформаційні та рекламні стенди та яку відповідальність несуть рекламодавці у разі порушень прав споживача у сфері реклами ??? Відповіді на ці та інші питання знає провідний спеціаліст відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олександр Ящук.

Понад 2 тисячі операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської та дорожньо-будівельної техніки здійснили фахівці ГУ Держпродспоживслужби від початку цього року

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 9 місяців цього року здійснили 1595 операцій з реєстрації та перереєстрації, а також 506 операцій зі зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби навчатимуть дітей правової освіти щодо захисту прав споживачів

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець підписав угоду про співпрацю з директором Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальносвітня школа 1-111 ст.- економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич Григорієм Рибаком. Відповідно до цього документу працівники ГУ ДПСС впроваджуватимуть в навчальний процес лекції для школярів щодо поглиблення правової освіти з питань захисту прав споживачів, створення належних умов для реалізації молодими людьми своїх законних інтересів та проведення спільних конференцій, лекцій.

Спеціалісти Держпродспоживслужби озвучили результати досліджень води на якість та безпечність

  Відповідно змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 16, ст. 112 із наступними змінами), внесених згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» де абзац третій ст. 10 викладено в наступній редакції "вода питна - харчовий продукт, придатний для споживання людиною".