Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


У IV кварталі 2017 року фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду здійснили 32 перевірки

    Протягом IV кварталу 2017 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснено 32 перевірки характеристик продукції (іграшки, дитячий одяг та взуття, мийні засоби для прання або чищення, що  містять поверхнево-активні речовини, електричне та електронне обладнання, техніка для використання в побуті).

Відділ реєстрації сільськогосподарської техніки у минулому році зареєстрував понад 2253 одиниць техніки

  Фахівці відділу реєстрації сільськогосподарської техніки ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 2017 рік здійснили 2253 операцій з реєстрації та перереєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області провів нараду з керівниками структурних підрозділів

 Особливості проведення планових та позапланових перевірок, зміни у роботі в розрізі документообігу та організаційної роботи у зв’язку з реорганізацією районних управлінь та ряд інших питань обговорили керівники структурних підрозділів.

Добрі справи Держпродспоживслужби у 2017 році

   У період різдвяно–новорічних свят хочеться подумати про духовне, згадати щасливі моменти року що минув, підбити підсумки зробленого, мріяти, планувати і святкувати.

 Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області теж має що згадати. Ми формуємо звіти, закінчуємо офіційні справи та можемо з впевненістю сказати, що цьогоріч значна увага колективу була приділена благодійним проектам.

Фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у семінарі проекту Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин і здоров’я рослин, покращення відповідних інспекційних та лабораторних служб»

   В грудні минулого року спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживлужби в Тернопільській області взяли участь в тренінгу на тему: «Необхідні навички та методи навчання для тренерів Держпродспоживслужби у сфері фітосанітарної безпеки».

Депутати Тернопільської обласної ради прийняли Програму утилізації відходів тваринного походження на території ТФ ДП «Укрветсанзавод» на 2018 рік

 В останні дні грудня депутати Тернопільської обласної ради прийняли Програму утилізації відходів тваринного походження на території Тернопільської філії ДП «Укрветсанзавод» на 2018 рік.

Вітання начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця з новорічно-різдвяними святами

 Нехай Рік що приходить, принесе Вам нові здобутки і перемоги, а віра у світле майбутнє допоможе подолати усі негаразди.

Бажаю вам новорічних див, бадьорого настрою, хай колядники засіють у вашому домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім‘ї, близьких та друзів!

Уряд ухвалив нову редакцію Національного переліку основних лікарських засобів

  13 грудня 2017р. Уряд ухвалив нову редакцію Національного переліку   основних лікарських засобів (далі – Національний перелік) та зміни до постанови КМУ від 17 серпня 1998 p. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

Фахівці Держпродспоживслужби заборонили до продажу шкарпетки, які не відповідають стандартам

  За результатами лабораторних досліджень  перевірені зразки продукції засобів косметичних для очищення шкіри та волосся, які фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відібрали в магазині «Watsons» ТОВ «ДЦ Україна» відповідають вимогам ДСТУ 4315:2014, ДСТУ 4765:2007, проте шкарпетки  бавовняні не відповідають вимогам ГОСТ 8541-84 за вмістом сировинного складу.

На Тернопільщині ще є 3 неблагополучних пункти щодо АЧС диких кабанів

 Головне  управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській  області   повідомляє, що у неблагополучному щодо АЧС дворі гр-нки Б., що у с.Бариш Бучацького району проведено всі оздоровчі заходи, затверджені відповідним планом при введенні карантину.

Благодійну ініціативу колективу ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області підтримали районні управління

  До добрих справ в день Святого Миколая долучилися  і працівники Держпродспоживслужби в районах. Керівники структурних підрозділів вручили подарунки дітям загиблих, поранених бійців та учасників АТО.

Через зміну юридичних назв підприємств фахівцям Держпродспоживслужби не вдалося перевірити якість пального на автозаправках

  Згідно затвердженого Плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік, було включено ряд автозаправних станцій таких, як : ПрАТ «Автотехсервіс» (АЗС «Автотехсервіс»), ТОВ «Торговий дім «Маркет Плюс»», ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (АЗС «WOG»), ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» (АЗС «БРСМ»), ТОВ «ОККО Нафтопродукт» (АЗС «ОККО») та ТОВ «АЛЬЯНС ХОЛДИНГ» (АЗС «SHELL»).

Фахівці Держпродспоживслужби України виявили сальмонелу в орегано, яке експортується з Туреччини

  Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідовляє про те, що 1 грудня 2017 року надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF про зафіксований випадок виявлення сальмонелли в орегано, яка в нас в Україні класифікується як Материнка звичайна  (УКТЗЕД 0910, виробник Altuntas Baharat San. Tic. A.S.), що експортується з Туреччини.

Напередодні свята Миколая представники ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області долучилися до добрих справ

  В конференц-залі адміністративного корпурсу начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець та начальник Управління фітосанітарної безпеки Віталій Панькевич вручили подарунки дітям добровольців, які воюють на Сході.

  Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс разом з в.о. начальника Держпродспоживслужби в Лановецькому районі Олександром Міняйлом відвідали родину загиблого в АТО Юрія Коваля. 

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області підбили підсумки роботи за 11 місяців цього року

 Підсумки роботи Держпродспоживслужби області обговорили керівники структурних підрозділів на підсумковій нараді, яка відбулася в Кременці. На нараді йшлося і про використання коштів, які були виділені на проведення моніторингових досліджень товарів, а саме: дитячий одяг, взуття, іграшки, миючі засоби, електротовари.

Фахівці Тернопільської регіональної державної лабораторії виявили 24 т риби, яка не відповідає показникам

 Фахівці Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби при проведенні лабораторних досліджень встановили невідповідність за органолептичними показниками (невідповідність запаху та консистенції  після розморожування) згідно нормативним документам.

Попри виконання основних обов'язків варто пам'ятати і про тих, кому потрібна наша допомога, - Василь Хомінець

  Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець разом з начальником Управління фітосанітарної безпеки Віталієм Панькевичем з робочої поїздкою побували у Бережанах. 

Представники Держпродспоживслужби взяли участь у семінар-навчанні "Впровадження у виробництво нових високопродуктивних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, новітніх технологій, особливості ведення насінництва та застосування пестицидів в сучасних умовах"

 Про впровадження у виробництво нових високопродуктивних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, новітніх технологій, особливості ведення насінництва та  застосування пестицидів в сучасних умовах говорили під час Семінар – навчання.

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують перевіряти іграшки, дитячий одяг та взуття та інші товари

 У відповідності до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на листопад місяць 2017 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області було проведено 12 виїзних перевірок характеристик продукції (іграшки, дитячий одяг та взуття, мийні засоби, електричне та електронне обладнання), перешкод та не допусків до перевірок не було.

Представники влади та бізнесу обговорили зміни в законодавстві щодо експорту вітчизняних товарів

 Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс взяв участь в засіданні бізнес-платформи "Діалог заради інституційної підтримки малого і середнього бізнесу з питань експорту".

До уваги батьків: окрім задоволення іграшки можуть нести і загрозу дитячому здоров'ю

   Новорічні свята уже близько. Багато батьків перебувають у пошуках гарних дарунків для своїх дітей і знайомих. Зазвичай, батьки купують іграшки, які уже давно вподобали малята, переважно це герої улюблених мультфільмів, конструктори, машинки.

На Тернопільщині поширюється небезпечне захворювання: АЧС уже у Зборівському районі

  У мисливському господарстві ТзОВ «Оберіг» та в мисливських угіддях урочища с. Гарбузів, Зборівського р-ну виявлено африканську чуму свиней. Сьогодні відбудеться засідання ДНПК при Зборівській районній адміністрації, на якій буде затверджено план заходів по боротьбі та недопущенням поширення небезпечної недуги.

Увага! Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області змінило адресу!

 Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє що 1 грудня 2017р. відбулася зміна фактичної адреси Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. 

  Відтепер адміністративний корпус знаходиться за адресою:  м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20.

Через спалах АЧС в дикій фауні фахівці ГУ Держпродспоживслужби закликають мисливців Тернопільщини здавати матеріал від відстріляних ними диких кабанів на дослідження

 Як ми уже повідомляли, на Збаражчині було знайдено трупи 2 диких кабанів, у яких виявлено АЧС. Це уже 3 випадок спалаху АЧС від початку року.

В дикій фауні Збаражчини виявлено АЧС

   25 листопада на сільгоспугіддях одного з агропідприємств Збаражчини було виявлено трупи 2 диких кабанів, на місці знахідки лікарі районної ветеринарної лікарні відібрали зразки матеріалу для дослідження на АЧС.

Фахівці Держпродспоживслужби перевіряють якість пального на деяких автозаправках Тернополя

 Фахівці Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відповідно до Плану комплексних планових заходів державного нагляду на 2017 рік розпочали планову перевірку ТОВ «Альянс Холдинг» у Тернополі.

Працівники Управління фітосанітарної безпеки отримали відзнаки з нагоди Дня працівників сільського господарства

 З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець привітав працівників Управління фітосанітарної безпеки, які працюють в секторі аграрного бізнесу та вручив їм подяки, грамоти та подарунки від керівництва області та Головного управління.

Як вберегтися від грипу та ГРВІ: поради тернополянам

  Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) — найпоширеніше інфекційне захворювання в світі, до якого люди сприйнятливі, незалежно від віку, статі та соціального положення. До групи ГРВІ відносяться грип, риновірусна, респіраторно-синцитіальна, аденовірусна інфекції та інші гострі запальні захворювання органів дихання. ГРВІ небезпечні розвитком ускладнень (риніти, синусити, отити, пневмонії, менінгіти). Особливу небезпеку становить грип і його ускладнення.

Підприємці зможуть перевірити онлайн чи включено їх до проекту Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду на 2018 рік

 Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК http://ias.brdo.com.ua