Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Колектив Головного управління Держпродспоживслужби вітає свого начальника Василя Хомінця з днем народження

Дружній колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області щиро вітає з Днем народження свого керівника, мудрого наставника та успішного управлінця Василя Петровича Хомінця з днем народження.

Представники Держпродспоживслужби разом з науковцями обговорили стан та перспективи харчової науки та промисловості

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець та начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС Олександр Дністрян взяли участь у 4 Міжнародній науково-технічній конференції "Стан та перспективи харчової науки та промисловості", яка проходить у ТНТУ ім. Івана Пулюя. 

Сектор контролю за регульованими цінами моніторить ціни на лікарські засоби в аптучних закладах області, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки»

     Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області станом на 10 жовтня 2017р.  отримано  від  68 аптечних закладів області інформацію, про застосування державних регульованих цін на 136 лікарських засобів,  які реалізовані за урядовою  програмою «Доступні ліки».

Щирі співчуття Наталі Олегівні Черпаняк з приводу смерті матері

   Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області висловлює співчуття провідному документознавцю Наталії Олегівні Черпаняк з приводу непоправної втрати – смерті матері Дарії Іванівни Чайки.

Вітання начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця з нагоди Дня юриста

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем юриста!

Нехай доля віддячить Вам усіма земними благами за ті зусилля, старання та знання, які Ви сьогодні віддаєте на благо нашої держави. Дякую кожному з Вас, за професіоналізм, самовіддачу та надійний захист інтересів та законних прав громадян України.

З нагоди професійного свята фахівці Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства отримали грамоти

  У зв'язку з відзначенням в Україні професійного свята – Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, встановленого Указом Президента України від 5 жовтня 2004 року № 1178/2004, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець вручив грамоти фахівцям Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Вітання Василя Хомінця з нагоди Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні колеги, щиро вітаю вас з нагоди професійного свята!


   Сьогодні одними з основних функцій нашої служби є реалізація державної політики у сфері санітарного законодавства.
  Тому від кожного з Вас та від Ваших професійних якостей сьогодні залежить епідеміологічне благополуччя не лише області, а й країни вцілому.
  Результат Вашої роботи є запорукою стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації.

Державні фітосанітарні інспектора визначили фітосанітаний стан області

   Спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби протягом декількох місяців проводили фітосанітарний моніторинг на посівах сільськогосподарських культур, у лісових насадженнях та садах, в складських приміщеннях зберігання імпортних та вітчизняних об’єктів регулювання, за допомогою феромонних пасток. Такі обстеження проводяться у період вегетації  з метою виявлення небезпечних карантинних організмів (шкідників), які можуть завдати великої шкоди народному господарству області.

Реклама: довіряй, але перевіряй!

  У сучасному суспільстві нам не обійтися без реклами. Адже, «шалений» ритм життя не дає нам повноцінно знайомитися з товарами і послугами, та й реклама допомагає економити час у пошуках потрібної речі, магазину чи салону.
Однак чи правдивою є вона? Чи дійсно слово «акція» чи «знижка» відповідає своїй суті?? Яку інформацію мають містити інформаційні та рекламні стенди та яку відповідальність несуть рекламодавці у разі порушень прав споживача у сфері реклами ??? Відповіді на ці та інші питання знає провідний спеціаліст відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олександр Ящук.

Понад 2 тисячі операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської та дорожньо-будівельної техніки здійснили фахівці ГУ Держпродспоживслужби від початку цього року

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 9 місяців цього року здійснили 1595 операцій з реєстрації та перереєстрації, а також 506 операцій зі зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби навчатимуть дітей правової освіти щодо захисту прав споживачів

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець підписав угоду про співпрацю з директором Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальносвітня школа 1-111 ст.- економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич Григорієм Рибаком. Відповідно до цього документу працівники ГУ ДПСС впроваджуватимуть в навчальний процес лекції для школярів щодо поглиблення правової освіти з питань захисту прав споживачів, створення належних умов для реалізації молодими людьми своїх законних інтересів та проведення спільних конференцій, лекцій.

Спеціалісти Держпродспоживслужби озвучили результати досліджень води на якість та безпечність

  Відповідно змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 16, ст. 112 із наступними змінами), внесених згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» де абзац третій ст. 10 викладено в наступній редакції "вода питна - харчовий продукт, придатний для споживання людиною".

Сьогодні своє 45-річчя відзначає Олег Богданович Васильків

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає директора Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Олега Богдановича Васильківа з днем народження.

Щиро зичимо ювіляру міцного здоров`я, успіхів у роботі, щастя в особистому житті, радості від рідних та поваги від колег!

Воду у басейнах, які користуються найбільшою популярністю серед школярів та молоді, дослідили на відповідність

 Сьогодні працівники Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби дослідили на відповідність санітарно-гігієнічним нормам, паразитологію та вміст хлору. Спеціалісти обстежили також джерела у с. Ступки та Острів Тернопільського району, куди найчастіше по воду їздять тернополяни та жителі прилеглих сіл. Результати досліджень будуть відомі уже за декілька днів.

Працівники Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби проводять моніторингові дослідження води

Сьогодні працівники Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби здійснили забір води у автоматах розливу води, які розташовані у різних мікрорайонах міста. Загалом для досліджень відібрали 12 проб води, у 3 різних фірм-постачальників.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області зустрівся з колективом Підволочиського управління

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець з робочим візитом побував у Підволочиському районі, де провів нараду з колективом Управління Держпродспоживслужби. Під час зустрічі обговорили питання реорганізації, виконання планових показників та проведення моніторингових досліджень.

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області розпочали здійснювати забір проб для дослідження питної води у «водоматах», бюветах, та квартирах тернополян, а також у плавальних басейнах Тернополя

  У перший день роботи фахівці Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби разом зі спеціалістами Міського та Головного управлінь Держпродспоживслужби здійснили забір взірців води у Тернопільській водонабірній станції №1 та №2 у квартирах окремих тернополян в різних мікрорайонах міста.

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації підтвердили факт загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з виробничою діяльністю ТФ ДП „Укрветсанзавод”

  У с. Острів Тернопільського району розташована Тернопільська філія Державного підприємства «Укрветсанзавод». Ситуація, що склалася на території Тернопільська філія ДП «Укрветсанзавод» залишається складною і небезпечною. На території заводу під відкритим небом накопичилося близько 5000 тонн побічних продуктів тваринного походження категорій II та III (трупи, боєнські відходи, кістки, інші продукти), під дією погодних умов дані відходи починають розкладатися що несе загрозу навколишньому середовищу в тому числі здоров’ю громадян.

Троє вихованців дитячого садочку с. Кривче Підволочиського району потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією

   Фахівціями управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі зафіксований спалах кишкової інфекції, пов’язаної з Кривенським дошкільним навчальним закладом.

Майже 24 тисячі гривень штрафу сплатили підприємці після виявлення Держпродспоживслужбою порушень в минулому місяці

   Протягом серпня 2017 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 8 виїзних перевірок характеристик продукції, а саме іграшок, дитячого одягу та взуття, мийних засобів, електротоварів, здійснено 6.

На Лановеччині виявлено західного кукурудзяного жука

   В 2017 році державними фітосанітарними інспекторами Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільської області  проводилося обстеження посівів кукурудзи в сільськогосподарських господарствах на виявлення небезпечного регульованого шкідливого організму – західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte). Обстеження проводилося за допомогою жовтих феромонних пасток. За результатами фітосанітарної експертизи Державної установи «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія»  даних феромонних пасток,  виявлено імаго карантинного шкідника – західного кукурудзяного жука на полі ПП «Прогрес-К» в селі Краснолука, Лановецького району.

70% споживачів морозива є діти, тому контроль за його виробництвом має бути в рази більшим, - Василь Хомінець

  Начальник ГУ Держпродспоживслужби Василь Хомінець та в.о. начальника Держпродспоживслужби в м. Тернополі Богдан Мазуренко провели робочу зустріч з керівником ТОВ «Галичина-Ласунка» Мирославом Біликом. Під час якої, підсумували виробництво морозива у цьому сезоні, обговорили питання експорту вафельної продукції, дотримання технології виробництва, санітарний стан підприємства, моніторинг запровадженої тут системи НАССР. 

76 жителів Тернопільщини отримали в липні посвідчення тракториста-машиніста

 Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області за липень здійснено 144 операції з реєстрації, 4 - з перереєстрації, та 55 – зі зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

1 вересня: що варто знати батькам, готуючи дитину до школи?

  Зі святом знать, дорогі школярі та їхні батьки!
Вітаюємо Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!
Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.
Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Сьогодні свій День народження святкує заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Васильович Богоніс

   Шановний Володимире Васильовичу від усього нашого колективу хочемо привітати Вас з днем народження! Нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я і щастя в особистому житті. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати друзі та колеги!

Козівська районна державна адміністрація виділила 17 тисяч гривень на випадок спалаху АЧС в районі

  У зв`язку зі складною ситуацією щодо АЧС в країні управління Держпродспоживслужби в Козівському районі звернулося з проханням щодо виділення коштів до Козівської районної державної адміністрації.

Спеціалісти управління захисту споживачів моніторили види продукції у магазинах Теребовлі

  Відповідно до ЗУ « Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», п. 2.2.2 «Методики щодо порядку планування та звітування про результати державного ринкового нагляду, затвердженої наказом Держпродспоживслужби від .07.07.2016р. №187 спеціалісти Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели моніторинг видів продуктів у розповсюджувачів в місті Теребовлі.

Готовність шкіл до нового навчального року у складі комісій перевірили спеціалісти Держпродспоживслужби області

  З 1 вересня 2017 року в області функціонуватиме 476 дошкільних, 775 загальноосвітніх навчальних закладів та 31 вищий навчальний І-ІІ ступеня акредитації заклад. В ході підготовки до нового навчального року надано 210 пропозиції Держпродспоживслужби щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, з них виконано 121, інші – в процесі завершення.

Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини змінила назву та отримала нові повноваження

Відповідно до наказу начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини перейменована на Тернопільську регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Напередодні Дня Незалежності фахівці Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують робити добрі справи

 Сьогодні начальник ГУ ДПСС в Тернопільській області Василь Хомінець вручив ранці та канцелярське приладдя для Дмитра Кавчака, батько якого є учасником АТО та Марійки Джерелейко, батько Андрій якої окрім того що є учасником АТО, виховує її сам.
Приємно, що ініціативу Василя Хомінця підтримали і районні управління та напередодні нового навчального року допомогли потребуючим сім`ям, з канцтоварами для дітей.