Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Сьогодні фахівці Держпродспоживслужби роблять усе можливе, щоб не допустити поширення АЧС в області, - Василь Хомінець

   Під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації учасники обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема, йшлося про непоодинокі спалахи африканської чуми свиней, які дедалі частіше виникають в приватних домогосподарствах та невеликих свенофермах. 

Фітосанітари Тернопільщини підбили підсумки роботи за минулий рік

  На виконання Протокольного рішення за підсумками наради «Особливості проведення державного нагляду (контролю) у сферах захисту та карантину рослин, насінництва і розсадництва, охорони»,  яка відбулася в м. Київ 22.12.2017 року, проведено нараду з спеціалістами Управління фітосанітарної безпеки 31.01.2018 року.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оголошує конкурс дитячого малюнку «Держпродспоживслужба очима дітей»

    З метою привернення уваги суспільства до основних функцій, які покладені на Держпродспоживслужбу; захисту прав споживача, популяризації здорової, якісної та безпечної їжі, необхідність дотримання санітарно-гігієнічних правил, ознойомлення з фітосанітарним  станом області серед дітей та шкільного віку; популяризації загальнолюдських цінностей; розвитку творчого потенціалу дітей; виявлення та підтримки талановитих дітей Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оголошує конкурс дитячого малюнку «Держпродспоживслужба очима дітей».

Світлана Матюшева святкує сьогодні своє день народження!

   45-річчя сьогодні святкує начальник відділу взаємодії зі структурними підрозділами Світлана Матюшева. Колектив ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області щиро вітає вас, Світлано Петрівно, та зичимо Вам безмежної радості, щастя та здійснення усіх мрій.

На Тернопільщині зафіксовано 2 випадки спалаху АЧС

  3 січня  цього на приватній фермі м. Бучач зафіксовано спалах АЧС.  Ще один випадок АЧС зафіксовано у дикій фауні Шумського району. Після планового відстрілу на території філії мисливського господарства «Стіжок», ТзОВ фірми «РІО», Шумського району, Тернопільської області, зразок матеріалу дикого кабана було відправлено до Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Результати досліджень підтвердили дане захворювання.

Електротовари, які перевірили фахівці Держпродспоживслужби в "Епіцентрі" Тернополя, не відповідають технічним вимогам ДСТУ

  В ході планового заходу державного нагляду (контролю) проведеного спеціалістами  Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в гіпермаркеті «Епіцентр К м.Тернопіль». Т

День народження сьогодні святкує Галина Чайкіна

  Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області щиро вітає з Днем народження в.о. начальника Тернопільського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Галину Володимирівну Чайкіну. 

Повідомлення RASFF

   Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, згідно інформаційного повідомлення системи RASFF від 28.12.2017 року №2017.2233 стосовно виявлення незареєстрованого барвника у червоній пальмовій олії, експортованої з Королівства Нідерландів (експортер Asia Exspress Food) в окремі держави-члени ЄC повідомляє, що вищезазначений товар може бути ввезений на територію України.

Сектор контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відтепер має керівника

   Начальник ГУ Держпродспоживслужби В Тернопільській області Василь Хомінець підписав наказ на призначення завідувача Сектору контролю за регульованими цінами ГУ ДПСС в Тернопільській області Лариси Данильчук, яка прийнята на роботу як переможниця конкурсу на заміщення вакантної посади.

Зборівський район благополучний щодо АЧС

   15.01.2018 року в приміщенні Зборівської райдержадміністрації відбулося позачергове засідання ДНПК при Зборівській РДА з питання оголошення благополучним щодо АЧС та зняття карантину в урочищах «Мильно», що знаходяться на території Мильнівської сільської ради та «Гарбузів» поблизу села Гарбузів Зборівської міської ради Зборівського району Тернопільської області.

3 з 6 товарів, які перевірили спеціалісти Держпродспоживслужби Тернопільщини у магазині "Купава" не відповідають вимогам ДСТУ

  Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в грудні 2017 року проводилася планова перевірка характеристик продукції (ігри та іграшки для дітей, мийні засоби для прання або чищення, що містять поверхнево-активні речовини, електричне та електронне обладнання) в магазині «Купава Маркет» м. Тернопіль.

Володимиру Пасічнюку - 60!

   60-літній ювілей сьогодні святкує начальник відділу контролю за обігом засобів захисту рослин ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Васильович Пасічнюк.

У IV кварталі 2017 року фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду здійснили 32 перевірки

    Протягом IV кварталу 2017 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснено 32 перевірки характеристик продукції (іграшки, дитячий одяг та взуття, мийні засоби для прання або чищення, що  містять поверхнево-активні речовини, електричне та електронне обладнання, техніка для використання в побуті).

Відділ реєстрації сільськогосподарської техніки у минулому році зареєстрував понад 2253 одиниць техніки

  Фахівці відділу реєстрації сільськогосподарської техніки ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 2017 рік здійснили 2253 операцій з реєстрації та перереєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області провів нараду з керівниками структурних підрозділів

 Особливості проведення планових та позапланових перевірок, зміни у роботі в розрізі документообігу та організаційної роботи у зв’язку з реорганізацією районних управлінь та ряд інших питань обговорили керівники структурних підрозділів.

Добрі справи Держпродспоживслужби у 2017 році

   У період різдвяно–новорічних свят хочеться подумати про духовне, згадати щасливі моменти року що минув, підбити підсумки зробленого, мріяти, планувати і святкувати.

 Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області теж має що згадати. Ми формуємо звіти, закінчуємо офіційні справи та можемо з впевненістю сказати, що цьогоріч значна увага колективу була приділена благодійним проектам.

Фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у семінарі проекту Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин і здоров’я рослин, покращення відповідних інспекційних та лабораторних служб»

   В грудні минулого року спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживлужби в Тернопільській області взяли участь в тренінгу на тему: «Необхідні навички та методи навчання для тренерів Держпродспоживслужби у сфері фітосанітарної безпеки».

Депутати Тернопільської обласної ради прийняли Програму утилізації відходів тваринного походження на території ТФ ДП «Укрветсанзавод» на 2018 рік

 В останні дні грудня депутати Тернопільської обласної ради прийняли Програму утилізації відходів тваринного походження на території Тернопільської філії ДП «Укрветсанзавод» на 2018 рік.

Вітання начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця з новорічно-різдвяними святами

 Нехай Рік що приходить, принесе Вам нові здобутки і перемоги, а віра у світле майбутнє допоможе подолати усі негаразди.

Бажаю вам новорічних див, бадьорого настрою, хай колядники засіють у вашому домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім‘ї, близьких та друзів!

Уряд ухвалив нову редакцію Національного переліку основних лікарських засобів

  13 грудня 2017р. Уряд ухвалив нову редакцію Національного переліку   основних лікарських засобів (далі – Національний перелік) та зміни до постанови КМУ від 17 серпня 1998 p. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

Фахівці Держпродспоживслужби заборонили до продажу шкарпетки, які не відповідають стандартам

  За результатами лабораторних досліджень  перевірені зразки продукції засобів косметичних для очищення шкіри та волосся, які фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відібрали в магазині «Watsons» ТОВ «ДЦ Україна» відповідають вимогам ДСТУ 4315:2014, ДСТУ 4765:2007, проте шкарпетки  бавовняні не відповідають вимогам ГОСТ 8541-84 за вмістом сировинного складу.

На Тернопільщині ще є 3 неблагополучних пункти щодо АЧС диких кабанів

 Головне  управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській  області   повідомляє, що у неблагополучному щодо АЧС дворі гр-нки Б., що у с.Бариш Бучацького району проведено всі оздоровчі заходи, затверджені відповідним планом при введенні карантину.

Благодійну ініціативу колективу ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області підтримали районні управління

  До добрих справ в день Святого Миколая долучилися  і працівники Держпродспоживслужби в районах. Керівники структурних підрозділів вручили подарунки дітям загиблих, поранених бійців та учасників АТО.

Через зміну юридичних назв підприємств фахівцям Держпродспоживслужби не вдалося перевірити якість пального на автозаправках

  Згідно затвердженого Плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік, було включено ряд автозаправних станцій таких, як : ПрАТ «Автотехсервіс» (АЗС «Автотехсервіс»), ТОВ «Торговий дім «Маркет Плюс»», ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (АЗС «WOG»), ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» (АЗС «БРСМ»), ТОВ «ОККО Нафтопродукт» (АЗС «ОККО») та ТОВ «АЛЬЯНС ХОЛДИНГ» (АЗС «SHELL»).

Фахівці Держпродспоживслужби України виявили сальмонелу в орегано, яке експортується з Туреччини

  Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідовляє про те, що 1 грудня 2017 року надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF про зафіксований випадок виявлення сальмонелли в орегано, яка в нас в Україні класифікується як Материнка звичайна  (УКТЗЕД 0910, виробник Altuntas Baharat San. Tic. A.S.), що експортується з Туреччини.

Напередодні свята Миколая представники ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області долучилися до добрих справ

  В конференц-залі адміністративного корпурсу начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець та начальник Управління фітосанітарної безпеки Віталій Панькевич вручили подарунки дітям добровольців, які воюють на Сході.

  Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс разом з в.о. начальника Держпродспоживслужби в Лановецькому районі Олександром Міняйлом відвідали родину загиблого в АТО Юрія Коваля. 

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області підбили підсумки роботи за 11 місяців цього року

 Підсумки роботи Держпродспоживслужби області обговорили керівники структурних підрозділів на підсумковій нараді, яка відбулася в Кременці. На нараді йшлося і про використання коштів, які були виділені на проведення моніторингових досліджень товарів, а саме: дитячий одяг, взуття, іграшки, миючі засоби, електротовари.

Фахівці Тернопільської регіональної державної лабораторії виявили 24 т риби, яка не відповідає показникам

 Фахівці Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби при проведенні лабораторних досліджень встановили невідповідність за органолептичними показниками (невідповідність запаху та консистенції  після розморожування) згідно нормативним документам.

Попри виконання основних обов'язків варто пам'ятати і про тих, кому потрібна наша допомога, - Василь Хомінець

  Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець разом з начальником Управління фітосанітарної безпеки Віталієм Панькевичем з робочої поїздкою побували у Бережанах. 

Представники Держпродспоживслужби взяли участь у семінар-навчанні "Впровадження у виробництво нових високопродуктивних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, новітніх технологій, особливості ведення насінництва та застосування пестицидів в сучасних умовах"

 Про впровадження у виробництво нових високопродуктивних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, новітніх технологій, особливості ведення насінництва та  застосування пестицидів в сучасних умовах говорили під час Семінар – навчання.