Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Головні новини


Увага! Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області змінило адресу!

 Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє що 1 грудня 2017р. відбулася зміна фактичної адреси Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. 

  Відтепер адміністративний корпус знаходиться за адресою:  м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20.

2017-12-01 09:43:38 Детальніше

Через спалах АЧС в дикій фауні фахівці ГУ Держпродспоживслужби закликають мисливців Тернопільщини здавати матеріал від відстріляних ними диких кабанів на дослідження

 Як ми уже повідомляли, на Збаражчині було знайдено трупи 2 диких кабанів, у яких виявлено АЧС. Це уже 3 випадок спалаху АЧС від початку року.

2017-11-28 16:37:17 Детальніше

В дикій фауні Збаражчини виявлено АЧС

   25 листопада на сільгоспугіддях одного з агропідприємств Збаражчини було виявлено трупи 2 диких кабанів, на місці знахідки лікарі районної ветеринарної лікарні відібрали зразки матеріалу для дослідження на АЧС.

2017-11-27 13:55:07 Детальніше

Фахівці Держпродспоживслужби перевіряють якість пального на деяких автозаправках Тернополя

 Фахівці Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відповідно до Плану комплексних планових заходів державного нагляду на 2017 рік розпочали планову перевірку ТОВ «Альянс Холдинг» у Тернополі.

2017-11-23 18:00:21 Детальніше

Працівники Управління фітосанітарної безпеки отримали відзнаки з нагоди Дня працівників сільського господарства

 З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець привітав працівників Управління фітосанітарної безпеки, які працюють в секторі аграрного бізнесу та вручив їм подяки, грамоти та подарунки від керівництва області та Головного управління.

2017-11-22 15:11:18 Детальніше

Як вберегтися від грипу та ГРВІ: поради тернополянам

  Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) — найпоширеніше інфекційне захворювання в світі, до якого люди сприйнятливі, незалежно від віку, статі та соціального положення. До групи ГРВІ відносяться грип, риновірусна, респіраторно-синцитіальна, аденовірусна інфекції та інші гострі запальні захворювання органів дихання. ГРВІ небезпечні розвитком ускладнень (риніти, синусити, отити, пневмонії, менінгіти). Особливу небезпеку становить грип і його ускладнення.

2017-11-21 09:00:07 Детальніше

Підприємці зможуть перевірити онлайн чи включено їх до проекту Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду на 2018 рік

 Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК http://ias.brdo.com.ua

2017-11-20 13:40:28 Детальніше

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства оприлюднило результати моніторингового дослідження води в області

  Відповідно до Плану лабораторних досліджень та інструментальних вимірювань для здійснення моніторингу стану середовища життєдіяльності, об’єктів нагляду щодо дотримання вимог санітарного законодавства на території  Тернопільської області на 2017р. фахівці Держпродспоживслужби провели моніторинг якості питної води на об’єктах нагляду в Гусятинському, Чортківському, Кременецькому, Шумському, Ланівецькому, Підгаєцькому районах та в м. Тернополі.

2017-11-16 14:05:46 Детальніше

Цьогоріч на Тернопільщині зафіксовано 2 випадки спалаху АЧС

 Африканська чума свиней (далі – АЧС) – захворювання, яке  останнім часом все частіше на думці не лише спеціалістів ветеринарної медицини, власників свиней, чи представників мас медіа, але й кожного пересічного громадянина – споживача продукції тваринного походження, зокрема - свинини.

2017-11-16 11:44:48 Детальніше

На замітку студентам: оплата за проживання в гуртожитку регулюється державою

   Далеко не всі студенти знають, що платні послуги, а саме плата за проживання в гуртожитку регулюється державою.
Вищий навчальний заклад, відповідно до законодавства та статуту, може надавати фізичним та юридичним особам платні послуги за умови забезпечення надання належного рівня освітніх послуг, як основного статутного виду діяльності.

2017-11-15 09:54:59 Детальніше

Поради власникам домашніх улюбленців, які збираються подорожувати

 Будь-яке переміщення тварин по території  України в межах адміністративного району супроводжується ветеринарною довідкою, за межами його - ветеринарним свідоцтвом Ф-1 при дотриманні «Правил перевезення тварин, птиці та інших вантажів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю», які виписуються державним лікарем ветеринарної медицини по процедурі вищезгаданій тільки без дослідження на титр антирабічних антитіл, котре здійснюється на зразку крові в Міській державній лікарні ветеринарної медицини в м.Тернополі за адресою м.Тернопіль,вул.Чернівецька,24 «А» тел. 52-10-40.

 

2017-11-08 10:07:44 Детальніше

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оголосило конкурс  на зайняття вакантних посад державної служби:

 категорії «Б»: начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства; начальника відділу взаємодії із структурними підрозділами Управління роботи з персоналом; завідувача сектору контролю за регульованими цінами.

категорії «В»: головного спеціаліста відділу фітосанітарних заходів на кордоні Управління фітосанітарної безпеки (2 посади).

2017-11-07 12:26:22 Детальніше

Порада споживачам: як не стати жертвою хімчистки?

Що необхідно знати при зверненні до послуг хімчистки? Що робити, якщо в хімчистці зіпсували річ, є інші недоліки роботи, порушені терміни виконання послуг хімчистки?

2017-11-07 11:58:11 Детальніше

Звіт роботи відділу ринкового нагляду за жовтень 2017 року

          У відповідності до плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на жовтень місяць 2017 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 9 виїзних перевірок характеристик продукції.

2017-11-06 10:26:38 Детальніше

Управління захисту споживачів стоїть на сторожі щасливого дитинства!

 Обирати іграшки - ціла наука, яку доводиться освоювати батькам, аби їх малюк ріс щасливим та пізнавав навколишній світ. Адже саме під час ігор дитина вчиться спілкуватися, виражати емоції, думати. За допомогою іграшок моделює найрізноманітніші життєві ситуації та з задоволенням приміряє на себе обов'язки дорослих.

2017-10-31 16:06:30 Детальніше

Фахівець Держпродспоживслужби розповіла школярам про види цін

  Головний спеціаліст сектору контролю за регульованими цінами  ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Віра Сцібан провела урок для 6-В класу у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа 1-111 ст.- економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич»:  «Ринкова, оптова, роздрібна ціна. Собівартість, торгівельна надбавка».  

2017-10-27 11:50:45 Детальніше

У Кременці оголошено карантин. Фахівці Держпродспоживслужби зареєстрували собаку, хвору на сказ

Місто Кременець оголошено неблагополучним щодо сказу, в зв`язку із встановленням діагнозу у собаки, яка належить місцевій жительці. У населеному пункті з 25.10.2017 р. проводяться оздоровчі заходи, таке рішення прийняли на засіданні ДНПК при Кременецькій РДА.

2017-10-27 11:07:37 Детальніше

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби вітає з ювілеєм Володимира Лакоцького

  Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає з 60- річчям провідного фахівця відділу реєстрації сільськогосподарської техніки Володимира Лакоцького. Шановний Володимире Антоновичу, зичимо Вам здоров'я, сімейного затишку та Божого благословіння.

2017-10-26 16:30:53 Детальніше

АЧС на Тернопільщині: фахівці Держпродспоживслужби області контролюють ситуацію

Відбулося позачергове засідання ДНПК при Тернопільській обласній державній адміністрації, на якому обговорили епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней на території області.

2017-10-25 10:16:07 Детальніше

На Тернопільщині зареєстровано спалах африканської чуми свиней

 У приватному господарстві у с. Бариш Бучацького району фахівці Держпродспоживслужби в Тернопільській області зареєстрували спалах АЧС. З метою недопущення поширення інфекції та ліквідації вогнища спалаху в Бучацькому районі провели позачергове засідання ДНПК. Члени якого встановили карантин щодо африканської чуми свиней на території приватного господарства с. Бариш Бучацького району Тернопільської області та затвердили План заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання.

2017-10-24 09:48:29 Детальніше

Сьогодні ювілей відзначає провідний спеціаліст Управління захисту споживачів Олена Хоменець

 Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області вітає провідного фахівця Управління захисту споживачів Олену Хоменець з 30-річчям. Бажаємо вам, Олено Григорівно, міцного здоров'я, сімейного затишку та благополуччя.

2017-10-23 10:29:02 Детальніше

Поради садівникам: після збору врожаю обов'язково підгодуйте кущі і продовжуйте доглядати за виноградником

  Виноградна лоза добре перезимує в тому випадку, якщо вона добре визріла, тобто здерев'яніла. Тому з самого початку осені треба забезпечити гарні умови зволоження, живлення, освітлення виноградних кущів, своєчасне зняття врожаю з лози.

2017-10-20 14:40:28 Детальніше

У двох населених пунктах Лановеччини запроваджено карантинний режим

  У 2017 році державними фітосанітарними інспекторами  Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводилися обстеження на виявлення регульованих шкідливих організмів. За результатами таких обстежень на території села Москалівка Лановецького району виявлено вогнище небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої вздовж вулиці Шкільна на загальній площі 0,7 га. Вогнище з амброзією полинолистою виявлено також  на території села Білозірка Лановецького району по вулиці Центральна на площі 0,2 га. 

2017-10-19 12:37:39 Детальніше

Понад 49 тисяч гривень штрафів сплатили підприємці області після проведених фахівцями Управління захисту споживачів перевірок

  Протягом 9 місяців 2017 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 53 виїзних перевірок характеристик продукції (іграшки, дитячий одяг та взуття, мийні засоби, електричне та електронне обладнання, приладів, що працюють на газоподібному паливі, водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі) проведено 43 (81% від запланованих перевірок), перешкод та не допусків до перевірок не було. 10 перевірок не здійснено в зв’язку із зміною суб’єктів господарювання.

2017-10-19 11:47:37 Детальніше

В ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відбулася нарада за підсумками роботи управлінь за 9 місяців цього року

  Керівники та спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, в.о. начальників управлінь ДПСС в районах та м. Тернополі обговорили результати роботи управлінь та визначили рейтинг роботи за 9 місяців цього року.

2017-10-17 10:50:20 Детальніше

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби вітає свого начальника Василя Хомінця з днем народження

Дружній колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області щиро вітає з Днем народження свого керівника, мудрого наставника та успішного управлінця Василя Петровича Хомінця з днем народження.

2017-10-13 06:48:49 Детальніше

Представники Держпродспоживслужби разом з науковцями обговорили стан та перспективи харчової науки та промисловості

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець та начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС Олександр Дністрян взяли участь у 4 Міжнародній науково-технічній конференції "Стан та перспективи харчової науки та промисловості", яка проходить у ТНТУ ім. Івана Пулюя. 

2017-10-11 14:51:13 Детальніше

Сектор контролю за регульованими цінами моніторить ціни на лікарські засоби в аптучних закладах області, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки»

     Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області станом на 10 жовтня 2017р.  отримано  від  68 аптечних закладів області інформацію, про застосування державних регульованих цін на 136 лікарських засобів,  які реалізовані за урядовою  програмою «Доступні ліки».

2017-10-10 17:29:41 Детальніше

Щирі співчуття Наталі Олегівні Черпаняк з приводу смерті матері

   Колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області висловлює співчуття провідному документознавцю Наталії Олегівні Черпаняк з приводу непоправної втрати – смерті матері Дарії Іванівни Чайки.

2017-10-10 17:12:25 Детальніше