Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

З робочим візитом Тернопіль відвідав голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа


  Рамках робочого голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа взяв участь у відкритті проекту з власного виробництва продуктів найвищої якості українських виробників спільно з вітчизняним переробником ТМ «Молокія», а також провів зустріч з колективом ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

  Володимир Лапа оглянувши виробничі потужності ПрАТ «Тернопільський молокозавод» зазначив, що приємно що підприємство еволюціонує, і це видно неозброєним оком, власники «їдуть в ногу» з новітніми технологіями, підлаштовуються під споживача. «Ми відповідаємо за якість молока, яке в майбутньому буде реалізовуватися на європейському ринку, сподіваюся що креативна продуктова лінійка знайде свій попит закордоном. А також сподіваюся що уже найближчим часом українці зможуть смакувати молоком екстра класу, яке сьогодні виробляє дуже мало молокопереробників. Видно тут і підтримку обласного керівництва, яке сприяє розвитку молочної галузі в області, - зазначив Володимир Лапа.

  На зустрічі з колективом ГУ ДПСС в Тернопільській області Володимир Лапа наголосив, що протиепізоотичне та протиепідеміологічне благополуччя області та країни в цілому залежить від кожного з вас. Тому варто відповідально ставитися до виконання своїх обов'язків, налагодити співпрацю з органами виконавчої влади, «тримати руку на пульсі» на підприємствах, де є високий рівень небезпеки.
«Основною з найболючіших тем сьогодні є спалахи захворювання, отруєнь, ботулізму серед дорослих та дітей. Тому напередодні першого вересня ви повинні перевірити кожен харчоблок школи і садочка щоб забезпечити безпеку дітей. Тим паче, перевіряти навчальні заклади ми можемо без відповідних дозволів.
  Кожна галузь нашої служби важлива, тому ми повинні працювати злагоджено, відповідально. Ще 2 роки тому ніхто не вірив у те, що ми запрацюємо, матимемо стільки повноважень та нестимемо величезну відповідальність. Сьогодні ми бачимо як служба розвивається, фінансується. Так, в процесі реорганізації ми десь зробимо оптимізацію ветеринарної структури, але я не прихильник різати «по-живому», тому готовий до пропозицій, обговорень», - зазначив Володимир Лапа.
  Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець подякував колективу за підтримку та розуміння тих завдань, які ставить сьогодні перед собою керівництво служби. «Сьогодні ми проходимо складний етап реорганізації, формується думка суспільства про нашу Службу, спеціалістів і функції, які ми виконуємо, сподіваюся що спільними зусиллями ми зможемо завоювати авторитет не лише на рівні області, а й в Україні вцілому» - наголосив Василь Хомінець.