Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Володимир Богоніс провів нараду ГУ Держпродспоживслужби та структурних підрозділів за підсумками роботи за перше півріччя


Заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс провів нараду за участі керівників структурних підрозділів та районних управлінь. Під час якої обговорили ряд важливих питань та підбили підсумки роботи ГУ ДПСС в Тернопільській області на перше півріччя цього року.

   Про стан підготовки до оздоровчої кампанії доповів начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Євгеній Безрукий.

«Оздоровлення дітей проводиться на базі 8 позаміських стаціонарних таборів, в яких станом на 22.06.2017р. оздоровлюється 857 дітей.  До усіх планових перевірок щодо готовності оздоровчих таборів залучалися фахівці Держпродспоживслужби в районах, які підписували акти обстежень. Приємно, що в ході цих заходів не було виявлено порушень чи не допуску спеціалістів до перевірки. Можна сміло сказати, що в області немає жодного закладу, які працюють на привозній воді, в усіх є гаряче водопостачання. Усі заклади укомплектовані достатньою кількістю медичних працівників, харчоблоки відповідають гігієнічним вимогам. Спеціалісти Держпродспоживслужби за період 1 оздоровчої зміни не зафіксували жодних порушень», - зазначив Євгеній Гурський.

 

Про роботу Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини доповів її директор Олег Васильків.

Сьогодні робота РДЛВМ проводиться у наступних напрямках:

    інфекційна патологія, корми, змиви на якість дезінфекції у тваринницьких приміщеннях;
    дослідження харчових продуктів та сировини рослинного та тваринного походження, змиви з обладнання у виробничих приміщеннях;
    інструментальні дослідження показників життєдіяльності середовища, санітарно-хімічні та мікробіологічні дослідження готових страв і води питної у закладах громадського харчування та інших закладах, дослідження змивів на санітарно-показову групу мікроорганізмів та пат флору, змиви на стерильність, дослідження повітря на мікробіологічні показники;
    ветеринарно-санітарна експертиза на агропродовольчих ринках;
    моніторингові дослідження;

 Крім того проводиться значна методична робота щодо розроблення та освоєння нових методів досліджень, робота над положенням, розроблення тарифів.

 

 Про роботу Держпродспоживслужби в Кременецькому районі доповів в.о. начальника Андрій Заєць.

Кременецький район один з найбільших в області. По чисельності тварин, в районі налічується 10340 голів ВРХ, 14082 свиней, 2016 голів коней, 88 000 голів птиці. План по основних протиепізоотичних заходах виконано на 100%. Для профілактики та боротьби з захворюванням тварин на сказ в районі розроблено районну та міську програми профілактики та боротьби з захворюванням тварин на сказ.

За результатами наради фахівці ГУ Держпродспоживслужби визначили перелік першочергових завдань та склали план роботи на наступне півріччя.