Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Вітання Василя Хомінця з нагоди Дня працівників сільського господарства


   ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОЛЕГИ!

   Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із нас вагомі здобутки.

   Добробут Тернопільщини сьогодні складається з великих і малих заслуг усіх аграріїв. Приємно, що більшість із них уже давно завоювали європейський ринок.

  Та поруч з сільським господарством впевнено крокує Державна Служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, яка дбає про безпечність продуктів харчування, починаючи від кормів для тварин, насіння та закінчуючи готовим продуктом на прилавках магазинів.

  Завдяки нашим спільним зусиллям вітчизняний споживач має змогу купувати високоякісні продукти, а продукція наших аграрії відома далеко за межами України.

  Вітаю усіх працівників Держпродспоживслужби, які найбільш дотичні до сфери сільського господарства, а саме: фахівців Управління фітосанітарної безпеки.

   Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість Вам та Вашим рідним.

Хай обходять стороною обходять природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

 

З повагою начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області                                Василь ХОМІНЕЦЬ