Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Вітання начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця з нагоди професійного свята - Дня працівників ветеринарної медицини


Шановні працівники ветеринарної медицини!!!


Щиро вітаю з професійним святом.


Обравши одну з найстародавніших і шанованих професій, ви вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки області та країни в цілому.


Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність.
Наша служба – складна і відповідальна.

 

 Сьогодні країна обрала європейський вектор розвитку, відтак ми проходимо складний етап реорганізації, що тягне за собою виконання нових обов`язків та розширення повноважень. Надалі від виконання ваших обов`язків залежатиме не лише епізоотичне благополуччя області, а й вихід аграрної та харчової галузей на світові ринки.
Пам`ятайте, що від вашого сумління та самовідданості залежить безпека продуктів, життя і здоров’я людей, що споживають їх.


Дякую вам за досягнуті успіхи, за працелюбність і щедрість душі, теплоту сердець!


Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!


З повагою начальник

ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області                                                                                      Василь ХОМІНЕЦЬ