Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Вітання начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області з Днем працівників сільського господарства


  Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

  В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Сьогодні сільськогосподарська галузь уже далеко не та що декілька століть тому, новітні технології та сучасна техніка значно полегшили роботу трудівників.

 В структурі Держпродспоживслужби працюють люди, які причетні до даної галузі, зокрема, це управління фітосанітарної безпеки та відділ реєстрації сільськогосподарської техніки. На їхні посадові обов’язки покладено чимало завдань, від яких залежить якість насіння, рівень врожаю, експорт та прибуток аграрного сектору.

 Бажаю, Вам, шановні землероби, щоб ваша праця була належно поцінована. Нехай врожаї будуть не лише багатими і смачними, а й безпечними і якісними! Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.

З повагою,

начальник Головного управління

Держпродспоживслужби в Тернопільській області                                                                         Василь ХОМІНЕЦЬ