Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Василь Хомінець зустрівся з представниками влади і бізнесу Теребовлянського району


   Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець разом у головним спеціалістом Управління захисту споживачів Софією Кошулінською та завідувачем Сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Дмитром Рабченюком провели в Теребовлі семінар з питань захисту прав споживачів. Участь у заході взяли голова Теребовлянської районної державної адміністрації Юрій Ништа та голова районної ради Ігор Смільський, голови сільських та селищних рад, підприємці.

   Фахівці Держпродспоживслужби розповіли присутнім про діяльність консультаційних пунктів з питань захисту споживачів, які діють при районному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області, а також спеціалісти  Управління захисту споживачів розповіли представникам влади та бізнесу основні аспекти з питань дотримання законодавства у сфері захисту споживачів.

   Василь Хомінець зазначив, що однією з найважливіших функцій Держпродспоживслужби є доступність та наближеність до споживачів. Фахівці консультаційних пунктів в районних центрах повинні надати вичерпну консультацію, допомогти людям написати скаргу та спрямувати їхнє звернення до Головного управління.

 Юрій Ништа наголосив на необхідності конструктивного діалогу між представниками влади та бізнесу. Адже, законодавство постійно вдосконалюється, є моменти, які потребують роз’яснень. Тому такі заходи повинні бути корисними як для пересічних споживачів, так і підприємцями.

  На нараді спеціалісти управління захисту споживачів зосередили увагу на основних моментах, що стосуються захисту прав споживачів, обговорили найчастіші проблеми, з якими стикаються спеціалісти управління при розгляді звернень споживачів, привели приклади успішного їх вирішення.

  Надали консультаційно-методичні роз’яснення щодо дотримання вимог провадження торговельної діяльності та роздали інформаційні брошури.