Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

В ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області відбулася нарада за підсумками роботи управлінь за 9 місяців цього року


   Керівники та спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, в.о. начальників управлінь ДПСС в районах та м. Тернополі обговорили результати роботи управлінь та визначили рейтинг роботи за 9 місяців цього року.

   Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс наголосив на важливості виконання поставлених завдань. «Сьогодні держава покладає на нас нові функції, дає нові повноваження тому ми повинні прикласти максимум зусиль для їх реалізації та для забезпечення стабільної епізоотичної та епідеміологічної ситуації в області.

  Начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Володимир Марків доповів учасникам наради про епізоотичну ситуацію в області.

   Про підсумки роботи оздоровчої кампанії та санітарно-епідеміологічну ситуацію на Тернопільщині доповів начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Євгеній Безрукий.

   Протягом літнього періоду на території області функціонувало 10 стаціонарних оздоровчих закладів, 9 позаміських таборів та 1 санаторій. Окрім цього, на території області функціонувало 84 заклади відпочинку для дітей, зокрема 83 табори з денним перебуванням дітей на базі шкіл та 1 табір праці та відпочинку на базі інтернатного закладу в м. Бережани. Роботу усіх закладів можна вважати успішною, адже, випадків спалахів небезпечних інфекцій чи отруєнь не було зареєстровано, за винятком зареєстрованого спалаху гострої кишкової інфекції.

   Серед питань, які обговорили учасники наради профілактика і недопущення поширення АЧС в області у приватних домогосподарствах, на свинокомплексах та серед диких кабанів.

За результатами роботи Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 9 місяців цього року роботу  управлінь в   Теребовлянському,  Чортківському, Борщівському районах, а також місті Тернополі визнано найкращою.