Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

В Галицькому коледжі ім. В.Чорновола відбувся семінар " Правові аспекти законодавства у сфері захисту прав споживачів»


  Сьогодні відбулася зустріч начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця та  начальника Управління захисту споживачів Тетяни Тріньки-Яворської з викладачами і  студентами-правниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

 Розповіли присутнім про  випадки типових порушень захисту прав споживачів, які виявляють під час перевірки, про недобросовісну, дискримінаційну та приховану рекламу.

  Начальник Головного управління Василь Хомінець розповів пристутнім про функції та завдання  Держпродспоживслужби вцілому, та Управління захисту споживачів, зокрема, та висловив сподівання на співпрацю з навчальним закладом, яка в допоможе формувати серед студенської молоді активну громадську позицію щодо захисту своїх прав як споживачів. Також привітав присутніх з прийдешнім святом Всесвітнім днем захисту прав споживача, яке відзначатимемо 15 березня.

   Заступники директора Галицького коледжу Тетяна Ільчук і Ірина Гелецька подякували студентам за активність під час зустрічі та цікаві запитання.

 Декан юридичного факультету Галицького коледжу імені В. Чорновола Михайло Денисовський наголосив на необхідності популяризації Держпродспоживслужби серед населення. Адже, саме обізнаність допоможе відстояти права кожного громадянина, незалежно від віку чи професії.

   В свою чергу студентів цікавили практичні питання щодо захисту прав споживачів на стадії виникнення конфлікту та можливість вирішення його через судову систему.