Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

У Києві завершився Міжнародний форум "Реклама ХХІ сторіччя. Стандарти недискримінаційної реклами"


   У Києві відбувся Міжнародний форум "Реклама ХХІ сторіччя. Стандарти недискримінаційної реклами". Участь у якому взяв завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській  області Дмитро Рабченюк.

 Організаторами проекту виступили Українська Асоціація Маркетингу, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Міністерство соціальної політики України. 

  Міжнародний форум присвячений обговоренню практик створення та розповсюдження дискримінаційної реклами, а також застосування Стандарту недискримінаційної реклами СОУ 21708654 -002-2011.

Під час форуму учасники обговорили ряд важливих питань, серед яких:

  • Світові тренди в рекламі;
  • Законодавчі ініціативи. Основні пропозиції до Закону України "Про рекламу";
  • Світлий та темний бік української реклами: професіоналізм vs дискримінація.

   В центрі дискусії був «розбір» стандартів недискримінаційної реклами за ознакою статі та новітніх трендів рекламної індустрії. Під час форуму спеціалісти обговорили питання гендерних стереотипів та їх впливу на реальне життя і тиражування через засоби масової інформації, питання засобів протидії сексизму в рекламі.