Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

У Держпродспоживслужбі Тернопільщини обговорили результати роботи за підсумками І півріччя та визначили першочергові завдання на майбутнє


    Про підсумки роботи Головного Управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за І квартал 2019 року та завдання йшлося на розширеній нараді за участю керівників районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, керівники державних лікарень ветеринарної медицини, керівників регіональної та міжрайонних лабораторій, керівників самостійних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та керівника ТФ ДП «Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин».

   Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець зазначив, що сьогодні перед територіальними органами Держпродспоживслужби стоять ряд питань. Усіх їх варто постійно тримати на контролі, так як з настанням літнього періоду збільшуються ризики виникнення харчових отруєнь, поширення інфекційних захворювань. Особливу увагу варто приділити оздоровчій кампанії, боротьбі з АЧС та впровадженню ХАСП.

   Про стан виконання завдань, рішень Колегії Держпродспоживслужби та доручень начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця доповів перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс.

  Керівник Тернопільської філії ДП «Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин» Борис Федорків розповів учасникам наради про стан ідентифікації та реєстрації тварин в області за період січень-квітень 2019 р. Він також наголосив на актуальних питаннях при заповненні ідентифікаційних документів та даних Єдиного державного реєстру тварин.

Під час наради розглянули ряд питань, які стосуються діяльності Служби у питаннях забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, реалізація державної політики у сферах карантину та захисту рослин.

Особлива увага була приділена аналізу результатів заходів державного контролю у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, зокрема в контексті виявлених фактів фальсифікації харчових продуктів та випадків масового отруєння тварин, а також дана оцінка організації санітарно-епідеміологічних розслідувань та вжитим за їх результатами заходам.

Учасники наради також торкнулися питання належного дотримання фітосанітарних вимог країн-партнерів України в міжнародній торгівлі, ефективності впровадження дослідної експлуатації програмного продукту «Єдиний реєстр ветеринарних документів» та співпраці з органами місцевого самоврядування.

Окремо проаналізували результати державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільській області, здійсненого Державною аудиторською службою України, та виконання рекомендацій за результатами внутрішнього аудиту ефективності використання та управління державним майном.

Були заслухані також доповіді із зазначених питань кервників структурних підрозділів щодо необхідності покращення діяльності в різних напрямках, а також окреслені завдання та шляхи розв’язання наявних проблем у другому півріччі поточного року.