Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

У Бучацькому районному управлінні Держпродспоживслужби новий керівник


 Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець представив трудовому колективу новопризначеного начальника Бучацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ольгу Андріївну  Чук.

   Василь Хомінець побажав Ользі Андріївні наснаги, оптимізму та невичерпної енергії в період формування та реалізації державної політики у сфері ветеринарної медицини, захисту прав споживачів та фітосанітарної безпеки на території Бучацького району.

    Василь Хомінець зустрівся також  з головою Бучацької районної державної адміністрації  Віталієм Бебихом. Під час зустрічі представив нового керівника районного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ольгу Чук. Разом з нею обговорили шляхи вирішення стихійної торгівлі в Бучацькому районі, недопущення поширення АЧС серед приватних та фермерських господарств, а також покращення епізоотичної ситуації. Обговорили також шляхи співпраці в сфері захисту прав споживачів

   ДОВІДКА. Чук Ольга Андріївна. Освіта вища (Львівська академія ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького,1995р.), кваліфікація – лікар ветеринарної медицини. До цього часу  працювала завідувачем лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи на ринку м. Бучач – лікар ветмедицини – ветсанексперт відділу організації роботи лабораторій ветеринарно – санітарної експертизи на ринку Тернопільської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.