Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

У 60 відсотків із перевірених Держпродспоживслужбою підприємств, виявлено порушення державної дисципліни цін


   Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 5 місяців поточного року  провели 5 позапланових заходів контролю за зверненнями громадян та за Погодження Державної регуляторної служби України щодо порядку формування, встановлення і застосування цін (тарифів)на житлово-комунальні послуги. У 60 відсотків із перевірених виявлено порушення державної дисципліни цін. За результатами проведених позапланових заходів прийнято 4 рішення, 4 приписи та  2-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. За 5 місяців поточного року повернено до бюджету 126, 6 тис.грн.; попереджено обрахування споживачі на 314, 2тис. грн. та фактично повернено споживачам 1764,2 тис. грн.

  Крім того, за поданими матеріалами нацполіції винесено 2 постанови про адміністративну відповідальність за  порушення державної дисципліни цін.

  Станом на 01.06. 2018 року вимоги рішень, приписів та постанов виконані в повному обсязі.  

 Одночасно, фахівцями проводиться щомісячний моніторинг  по 28 аптечних закладах (217 лікарських засобів та 5506 цін, щодо яких здійснено аналіз), вартість яких підлягає відшкодуванню. Порушення граничного рівня торговельної роздрібної надбавки  не виявлено.