Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Спеціалісти відділу ринкового нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в липні винесли 3 постанови з накладенням штрафу на суму понад 7,5 тис.грн


Протягом липня 2017 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області із запланованих 8 виїзних перевірок характеристик продукції, а саме іграшок, дитячого одягу та взуття, мийних засобів, електричного та електронного обладнання, приладів, що працюють на газоподібному паливі, водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі) здійснено 6. Дві перевірки не здійснено у зв’язку із зміною власників суб’єктів господарювання. Кількість перевіреної продукції протягом липня 2017 року складає 410 шт., з яких 200 шт. – не відповідає встановленим вимогам.

Порушення встановлено в 4 суб’єктах господарювання, що складає 50%  до загальної кількості перевірених суб’єктів господарювання.

За виявлені під час проведення перевірки порушення до 3 суб’єктів господарювання винесено постанови з накладенням штрафу на суму 7,650 тис.грн., з яких 5,10 тис.грн. сплачено в добровільному порядку.