Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують виявляти порушення вимог карантину на підконтрольних об’єктах


07/27/2020 

Спеціалісти Держпродсоживслужби в різних районах Тернопільщини за тиждень з 18 по 24 липня перевірили 55 закладів громадського харчування. На 12-ти з них виявили порушення, склали 9 протоколів та 12 приписів. Обстежили 251 об’єкт торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків). На 99-ти з них виявили порушення. Склали 31 протокол та 87 приписів. Перевірили 167 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 44-х з них зафіксували порушення.  Склали 1 протокол та 44 приписи. Також обстежили 7 перукарень та салонів краси, на 4-х встановлені порушення, надали 4 приписи.

           

 У всіх районах області спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальні роботи та перевіряти підконтрольні об’єкти на дотримання карантинних вимог.

 Зокрема, 25-26 липня спеціалісти Козівського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели обстеження 4-х закладів торгівлі продуктовими товарами та 6 закладів громадського харчування в смт. Козова.

 Під час обстеження одного з магазинів магазинів виявили неправильне використання засобів індивідуального захисту  працівниками (маска не покривала ніс), а в закусочній працівники на час обстеження знаходилися без масок.

 З приватними підприємцями провели роз’яснювальну роботу, надали пропозиції щодо усунення порушень та попередили про адміністративну відповідальність.

 27-го липня спеціалісти Козівського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели обстеження 4-х закладів торгівлі продуктовими товарами у с. Теофіпілка, с. Плотича та с. Городище.

 Під час обстеження одного із магазинів виявили такі порушення, як відсутність даних щодо проведеного температурного скринінгу працівникам перед початком роботи та відсутня ємкість для використаних ЗІЗ.

 З приватним підприємцем провели роз’яснювальну роботу, вручили пам’ятку  щодо роботи закладів торгівлі в умовах карантину в зв’язку із COVID-19, надали пропозиції щодо усунення порушення та попередили про адміністративну відповідальність.

 

 27-го липня Спеціалісти Лановецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за участю редактора районної газети «Голос Лановеччини» та співробітників національної поліції провели 4 позапланових заходи державного контролю (обстеження) у м. Ланівці: 1 заклад громадського харчування та 3 продовольчих магазини.

 За результатами проведених заходів склали 4 акти з пропозиціями та 4 протоколи про адміністративні правопорушення визначені статтею 42 КУпАП.

 

 Працівники Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно із працівниками Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області з 24 по 26 липня провели комісійне інспектування закладів громадського харчування щодо дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України №392 від 20.05.2020 року (в вечірній час).

 Під час проведення вище вказаних візитів охопили 46 об’єктів. В ході інспектування  в одному із закладів виявили порушення, а саме: працівник закладу обслуговував відвідувачів без маски та рукавичок. Також надавалися рекомендації по дотриманню умов карантину керівникам та персоналу закладів.

 

 25-26 липня спеціалісти Монастириського районного управління здійснили візити до закладів громадського харчування та провели роз’яснення щодо дотримання Тимчасових рекомендацій, встановлених на період карантину. Особливо наголошували на дотриманні обмежень під час святкування випускних вечорів. Роз’яснювальну роботу провели в 6-ти ресторанах.

 Окрім цього, фахівці спільно з представниками Національної поліції та місцевим журналістом провели рейдову перевірку закладів громадського харчування після 23:00. Всі заклади в цей час були зачинені і не працювали.

 

 24-25-26 липня працівники Підгаєцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області  спільно з працівниками національної поліції та місцевих засобів масової інформації провели рейдові моніторингові обстеження 5-ти закладів громадського харчування  з 22:00 по 00:00. Виявили порушення: недотримання маскового режиму відвідувачами.

 27-го липня спеціалісти Підгаєцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели інспекторську перевірку 1 закладу торгівлі продовольчими товарами та 1 закладу торгівлі промисловими товарами.

 Вручили пам’ятки, попередили адміністрації закладів про відповідальність за порушення та вручили під розписку інформаційні листи.

 

 Спеціалісти Гусятинського районного управління 27-го липня провели 5 позапланових заходів у 5-ти закладах торгівлі продуктовими товарами.

 Порушень не виявили. Надали інформаційні матеріали та консультацію.

 

 Спеціалісти Шумського районного управління продовжують моніторингові обстеження щодо дотримання протиепідемічних заходів на об'єктах нагляду. 27-го липня провели моніторингові обстеження 5-ти закладів. В одному із магазинів виявили порушення – недостатній запас дезінфікуючих засобів для проведення волого прибирання виробничих приміщень та поверхонь, в місці потенційного скупчення людей відсутнє маркування для перебування в черзі. Підприємцям та продавцям вручили інформаційні пам'ятки та попередили про адміністративну відповідальність.

 

 27-го липня спеціалісти Зборівського районного управління Держпродспоживслужби обстежили 4 підконтрольні об’єкти. В одному із магазинів працівнику вказали на порушення у вигляді неправильного використання маски та попередили про відповідальність.

 

 27-го липня спеціалісти Тернопільського районного управління обстежили 5 промислових магазинів та 1 перукарня.

Виявлені порушення: не проводиться температурний скринінг працівникам перед початком роботи.