Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують перевіряти дотримання вимог карантину на Тернопільщині


07/21/2020 

Спеціалісти районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській  області щоденно перевіряють виконання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, надають роз'яснення та рекомендації, дотримання яких спрямоване на запобігання поширенню COVID-19.

 Спеціалісти Кременецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській  області 20 липня провели 8 моніторингових обстежень: 6 закладів громадського харчування та 2 об'єкти торгівлі продовольчими товарами.

 Перевірки закладів будуть продовжуватися.

 

 21-го липня спеціалісти Козівського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели обстеження 5-ти закладів торгівлі продуктовими товарами в райцентрі та в селі Кальне.

 Під час обстеження в магазинах виявили неправильне використання ЗІЗ продавцями (маски не покривають ніс).

 Приватним підприємцям вручили пам’ятки щодо роботи закладів торгівлі в умовах карантину в зв’язку із COVID-19 та надали пропозиції щодо усунення порушень і попередили про адміністративну відповідальність.

 

 Фахівці Гусятинського районного управління провели перевірку 9-ти об'єктів: заклади торгівлі непродовольчими товарами – 5, торгівлі продовольчими товарами –2, кафе – 2.

 Порушень не виявили. Представникам закладів надали інформаційні матеріали та консультацію.

 

 20-го липня спеціалісти Підгаєцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели інспекторське обстеження 3-х закладів торгівлі промисловими товарами.

 Працівникам закладів вручили пам’ятки та під розписку інформаційні листи. Окрім цього, попередили про відповідальність за порушення.

 21-го липня спеціалісти Підгаєцького районного управління Держпродспоживслужби провели інспекторське обстеження 2-х закладів торгівлі продовольчими товарами та Підгаєцького районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

 Провели роз’яснювальну роботу, вручили пам’ятки, попередили про відповідальність та вручили під розписку інформаційні листи. Порушення, яке виявили – неправильне носіння маски.

 

 Спеціалісти Шумського районного управління продовжують моніторингові обстеження та позапланові перевірки закладів торгівлі. 21-го липня провели моніторингові обстеження 4-х закладів торгівлі промисловою групою товарів.

 В одному із магазинів виявили порушення п.1 та п.8 постанови №17 від 09.05.2020р. Головного державного санітарного лікаря України (не проводиться температурний скринінг працівників перед початком роботи та відсутній контейнер для збору використаних ЗІЗ).

 Підприємцям та продавцям вручили інформаційні пам'ятки та попередили про адміністративну відповідальність.

 Також фахівці провели позапланову перевірку продовольчого магазину, де виявили порушення п.1 та п.8 №17 від 09.05.2020р. Головного державного санітарного лікаря України. На керівника торгового підприємства складено протокол за ст.42 КУпАП та надані пропозиції щодо їх усунення.

 

 У Теребовлі спеціалісти Держпродспоживслужби взяли участь у позаплановому обстеженні   агропродовольчого ринку ПСК «Кооператор» Теребовлянського РайСТ. На прилеглій до ринку території виявили стихійну торгівлю харчовими продуктами, про що проінформували органи місцевого самоврядування та нацполіції.

 

 Спеціалісти Підволочиського РУ провели моніторингові обстеження 7 закладів торгівлі, в одному з яких виявили порушення протиепідемічних вимог. У даних закладах провели роз'яснювальну роботу та надали інформаційні матеріали.

 Також спеціалісти Підволочиського районного управління провели позапланову перевірку закладу торгівлі у с. Новосілка, Скалатської ОТГ, Підволочиського району, на предмет дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020р. Під час проведення перевірки виявили ряд порушень протиепідемічних вимог. За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) склали акт, протокол про адміністративне правопорушення та припис щодо усунення виявлених порушень.

 

 Фахівці Збаразького районного управління Держпродспоживслужби в ході проведення позапланового обстеження продуктового магазину в м. Збараж на предмет дотримання вимог протиепідемічних заходів склали акт санітарно-епідемічного обстеження об’єкта, за результатами якого винесли пропозиції щодо усунення виявлених недоліків. А саме: перед початком зміни не проводиться температурний скринінг, використані корзини не збираються окремо і перед наступним використання не продезінфіковуються, відсутні паперові рушники в санвузлах.

 Через порушення на ФОПа склали адміністративний протокол.

 

 Спеціалісти Лановецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області 21-го липня провели 2 позапланових заходи державного контролю (обстеження) у закладі торгівлі харчовими продуктами та закладі громадського харчування.

 За результатами перевірки склали два акти та два протоколи про адміністративне правопорушення по ст. 42 КУпАП.

 

 Протягом двох днів спеціалісти Зборівського  районного управління провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних заходів та обстежили 6 продовольчих та 3 непродовольчі магазини. Склали 1 протокол про адміністративне правопорушення.

 Також 21-го липня фахівці спільно з працівниками поліції та органів місцевого самоврядування провели обстеження місця одноденної виїзної торгівлі непродовольчими товарами в смт. Залізці.  Провели роз’яснювальну роботу, всіх підприємців  попередили про адміністративну відповідальність за порушення і вручили інформаційні пам’ятки та листівки.