Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили дотримання карантинних вимог на 3-х об'єктах та зафіксували на них порушення


  Представники Тернопільського міського управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області перевірили дотримання вимог карантину у супермаркеті "Сільпо" в м.Тернопіль, вул. М. Кривоноса. Під час перевірки зауважили такі порушення, як: відсутність та неналежне використання масок у працівників магазину, відсутність інформації на корзинах і візках про проведену  дезінфікцію. За результатами перевірки склали адмінпротокол про порушення вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України.

 Перевірили дитячо-розважальний центр «Країна мрій» на вулиці 15 квітня. В даному приміщені функціонує заклад громадського харчування та дитяча кімната. Першочергово варто звернути увагу на те, згідно Постанови Головного державного санітарного лікаря №32 від 02.06.2020р. категорично заборонено функціонування дитячої кімнати. Щодо інших порушень, то фахівці зафіксували, що в закладі недостатня кількість засобів індивідуального захисту для працівників та недостатньо дезінфекційних засобів. Зокрема, їх немає у санвузлах. Окрім цього, неналежним чином ведуться журнали обліку проведення дезінфекції. Через порушення протиепідемічних вимог в закладі, спеціалісти склали протокол.

 Перевірили також заклад громадського харчування у центрі Тернополя під назвою «П’янка мушля». Під час обстеження фахівці виявили ряд порушень. Зокрема: часткове недотримання дистанції між столами, відсутні антисептики в санвузлі, в урнах відсутні поліетиленові пакети для подальшої утилізації засобів захисту. Також відсутні інформативні таблички про дотримання передбаченої дистанції.
Через порушення у закладі склали адміністративний протокол.