Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Спеціаліcти Монастириського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели моніторингові обстеження


     float: leftСпеціаліcти Монастириського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області робочою групою спільно з представниками Національної Поліції за період з 20 по 27 грудня 2021 року провели моніторингові обстеження 99 суб’єктів господарювання, з них 11 закладів громадського харчування, 36 закладів торгівлі продовольчими товарами, 22 заклади торгівлі непродовольчими товарами, 2 ринки, 6 перукарень, готель, 6 аптек та 15 інших об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

    Порушення виявлено у 20 закладах торгівлі. В основному порушення стосувались недотримання дистанції та неправильного використання засобів індивідуального захисту.

   Суб’єктам господарювання надано приписи та рекомендації, щодо правил дотримання протиепідемічних заходів на період карантину, представниками Національної Поліції складено 12 протоколів.