Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Сьогодні фахівці Держпродспоживслужби відповідали на питання представників Торгової групи «АРС-кераміка»


   Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели семінар «Дотримання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду та реклами» для керівників магазинів, адміністраторів торговельних залів, рекламістів і маркетологів Торгової групи «АРС-кераміка» та відповіли на ряд питань щодо захисту прав споживачів,  обов’язків продавців чи суб’єктів господарювання у разі виникнення конфліктних ситуацій.  Обговорили також типові порушення у сфері ринкового нагляду та дотримання законодавства у сфері реклами.  

 Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області наголосили на необхідності проведення суб’єктами господарювання усіх заходів, які мають спрацювати на випередження чи недопущення конфліктних ситуацій зі споживачем та порушення вітчизняного законодавства.

   Представники Торгової групи «АРС-Кераміка» мають у своєму підпорядкуванні мережу магазинів в місті Тернополі, районних центрах та інших областях, тому питань щодо дотримання законодавства виникало багато.

 Такі зустрічі корисні, як для суб’єктів господарювання, так і для нас. Адже, ви на прикладах показуєте як можна вийти з ситуації, не вдаючись до суду та не порушуючи закони, - зазначив  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець. Він також подякував керівництву підприємства за запрошення, та наголосив на необхідності сприяння виховання правової культури у стосунках між підприємцями, споживачами і контролюючими органами.