Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Шановні колеги, аграрії прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!


 

День працівників сільського господарства України — професійне свято працівників не лише фермерського сектору, а й  підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.

Вітаю зі святом і колег з управління фітосанітарної безпеки та управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини та реєстрації сільськогосподарської техніки, які тісно взаємодіють з аграрним сектором, які стоять на сторожі підвищення рівня врожайності, епізоотичного блаполуччя, та реєстрації сільськогосподарської техніки, та вцілому забезпечують продовольчу безпеку області.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та невичерпної наснаги. Хай завжди і у всіх справах Вас супроводжує вдача, а ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху. Миру, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!

 

 

З повагою, начальник

Головного управління

Держпродспоживслужби

в Тернопільській області                                                                                   Ігор РОГАЛЬСЬКИЙ