Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Сектор контролю за регульованими цінами моніторить державні (регульовані) ціни на лікарські засоби, що реалізуються за урядовою програмою «Доступні ліки»


   Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводить щомісячний моніторинг державних (регульованих) цін на лікарські засоби, що реалізуються за урядовою програмою «Доступні ліки». Кількість цін, щодо яких проводиться аналіз дотримання вимог законодавства, становить  до 6506 одиниць щомісяця.

    З початку поточного року проаналізовано інформацію про рівень цін на 247 лікарських засобів у 34 аптечних закладах суб’єктів господарювання. За результатами суб’єктам господарювання направлено два листи щодо усунення порушень, встановлених при проведенні моніторингу регульованих цін.

    У разі виникнення питань щодо формування, встановлення і застосування державних регульованих цін (тарифів) пропонуємо звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Разом із цим інформуємо, що для отримання погодження Державної регуляторної служби, необхідного для проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю), у зверненні   необхідно обов’язково зазначити:

- назву суб’єкта господарювання та його адресу;

- суть проблеми, що виникла;

- надати документи, які можуть підтверджувати порушення при застосуванні регульованих цін (тарифів);

- чеки, квитанції, рахунки тощо.

  Звернення можна подати до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській  області особисто, поштовим відправленням на адресу:                м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20,  чи на електронну адресу info@dpss-te.gov.ua