Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Сектор контролю за регульованими цінами моніторить аптечні заклади області


  Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області   на виконання доручення  віце-прем’єр-міністра України до листа Міністерства  охорони здоров’я України від 11.04.2017р. №18-01/3-1344/10082, проводить щомісячний моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські  відшкодуванню, затвердженого наказом МОЗ України від 26.07.2017р. №356 (із змінами), та беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

  В квітні 2018р. працівниками Сектору контролю за регульованими цінами   до моніторингу залучено аптечні заклади  Бережанського, Гусятинського, Теребовлянського районів при цьому проаналізовано  розміри  гранично-відпускних цін, закупівельних та фактичних цін реалізації, а також  розмір застосування торгівельних надбавок ( не більше 15%).

  Проведена робота  спрямована на забезпечення  позитивного ефекту   від провадження Урядом референтного ціноутворення, що дає можливість хворим що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет 11 типу, бронхіальну астму,   отримати ліки безкоштовно  або з невеликою доплатою під час  амбулаторного лікування.

  Нагадуємо споживачам, для того щоб взяти участь у програмі, необхідно звернутись до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт, обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

  Отже, якщо у споживачів виникають питання ціноутворення на лікарські засоби, просимо звертатися за допомогою в Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за адресою:

46008, м .Тернопіль, вул.Микулинецька,20 тел. 52-10-10.

    У разі подання звернення обов’язково вказати та надати:

-назву лікарського засобу;

-назву, адресу та код ЄДРПОУ суб’єкта  господарювання, що здійснює реалізацію лікарських засобів ( дану інформацію можна отримати  на стенді «Куток споживача» в аптечному закладі);

-документ про реалізацію ліків (чек, квитанція).