Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Представники Зборівського управління Держпродспоживслужби перевіряють дотримання карантинних вимог на підконтрольних об’єктах у територіальних громадах Тернопільського району


 Представники Зборівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують здійснювати спільні моніторингові  обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних заходів та посилення карантинних обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Працюють в складі мобільних груп спільно з правоохоронцями  та представниками органів місцевої влади. 

Рейдовими  перевірками з 22 - 26.11.2021р. охоплено 77 об’єктів нагляду різних форм власності на території Зборівської, Залозецької, Озернянської територіальних громад, під час яких виявлено 15 порушень вимог чинного законодавства щодо дотримання карантинних обмежень. До порушників правоохоронці застосовували  міри адміністративного впливу.

 В ході проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) спеціалісти Зборівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області  склали 1 протокол за ст.42 КУпАП  на фізичну особу підприємця за порушення вимог постанови №17 від 09.05.2020р. Головного державного санітарного лікаря України.