Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Представники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області взяли участь у засіданні круглого столу, який відбувся спільно з представниками Управління Держпраці


     Представники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області взяли участь у засіданні круглого столу, який відбувся під головуванням начальника Управління Держпраці Віталія Мариновського.

     Захід проведено з метою обміну досвідом територіальних органів державного ринкового нагляду, які здійснюють державний ринковий нагляд на території Тернопільської області. Учасники заходу обговорили низку актуальних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері ринкового нагляду. Особливу увагу звернули на необхідність дотримання вимог чинного законодавства при проведенні контрольних заходів. Також, проаналізували типові проблемні моменти, з якими, зазвичай, стикаються фахівці на практиці під час здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Серед них, зокрема, перевірки характеристик продукції, прийняття рішень щодо застосування обмежувальних (корегувальних) заходів, робота з інформаційною системою ринкового нагляду тощо. Водночас на семінарі обговорили способи усунення усіх проаналізованих недоліків та вирішення проблемних питань.

      Учасники круглого столу дійшли висновку, що спільними зусиллями можна покращити результати контрольно-наглядової діяльності у сфері державного ринкового нагляду та контролю за нехарчовою продукцією задля забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам.