Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Представники Держпродспоживслужби взяли участь у відеонараді щодо організації харчування в освітніх закладах Тернопільщини


09/15/2020

 14 вересня КУ Тернопільської обласної ради «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» організували онлайн-нараду щодо особливостей організації харчування дітей у закладах освіти області. Йдеться про конкретні дії та шляхи дотримання на місцях обов’язкових вимог, рекомендованих МОЗ і МОН України з окресленого питання.

 У відеонараді взяли участь: начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини та начальниця Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, директор установи «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області», директор Тернопільського ліцею №21-спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети та регіональна представниця впровадження проєкту Cult FOOD, заснованого кулінарним експертом Євгеном Клопотенком.

 Серед іншого, на нараді обговорили вимоги до стану приміщень їдалень, устаткування харчоблоків, комунікацій, а також захисту харчових продуктів від забруднення та сторонніх домішок. Про це розповів начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Тернопільській області Олександр Дністрян, який також висвітлив і тему програми «Здорове харчування дітям Тернопільщини», яку Держпродспоживслужба запропонувала об’єднаним територіальним громадам.

 Начальниця Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в області Нінель Цяпа розповіла про дотримання санітарних вимог під час організації харчування дітей у закладах освіти, з врахуванням епідемічної ситуації по COVID-19 та вимог постанов Головного державного санітарного лікаря №25 і №50.

 Звернули увагу під час наради і на нові види надання послуг під час організації харчування дітей в умовах дії карантинних обмежень та покращення культури харчування в умовах карантину, з досвіду організації такої роботи в закладах освіти Тернополя.