Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Представники Держпродспоживслужби взяли участь у семінар-навчанні "Впровадження у виробництво нових високопродуктивних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, новітніх технологій, особливості ведення насінництва та застосування пестицидів в сучасних умовах"


   Про впровадження у виробництво нових високопродуктивних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, новітніх технологій, особливості ведення насінництва та  застосування пестицидів в сучасних умовах говорили під час Семінар – навчання представники Департамерту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Тернопільського обласного  Держекспертцентру, Тернопільської філії ДУ «Держгрунтохорона», Тернопільської державної сільськогосподарської дослідної станції  інституту кормів та сільського господарства Поділля НАПНУ, ДП "Державного центру сертифікації та експертизи  сільськогосподарської продукції" та ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

    Сучасні інтегровані системи мають бути досить специфічними та конкретними. Кожне господарство змушене йти власним шляхом і розробляти найбільш прийнятну для себе систему захисту, оскільки єдиної системи захисту навіть окремої культури не має і не може бути. Процес удосконалення цих систем має бути безперервним і грунтуватися на знанні новітніх прогресивних розробок.

   Враховуючи реальний стан використання пестицидів, що унеможливило вирощування с/г культур без їх застосування, в більшості випадків пріоритети повинні віддаватись екологічно найнебезпечнішим засобам захисту рослин. Обсяги внесення пестицидів не можуть перевищувати оптимальні розміри і їх дозування потрібно проводити надто точно, -  зазначив начальник відділу контролю управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Пасічнюк.