Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Представники Держпродспоживслужби Тернопільщини взяли участь у воркшопі на тему: «Захист споживачів у Європейському Союзі та Україні»


  У Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках реалізації проекту імені Жана Моне «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій: Центр досконалості імені Жана Моне» відбувся воркшоп на тему: «Захист споживачів у Європейському Союзі та Україні». Учасниками даного заходу були представники Мінекономрозвитку, Координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, науковці та керівники управлінь захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях.

  Основною метою заходу було визначення основних напрямків реформування системи захисту споживачів в Україні відповідно до стандартів ЄС. Представники з управління контролю та захисту прав споживачів департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики  наголосили, що обізнаність споживачів - крок до високого рівня захисту їх прав. Спеціалісти Держпродспоживслужби  вказали про практичні проблеми при застосуванні Законів України «Про захист прав споживачів» та «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та надали пропозиції щодо внесення змін до даних законів. І насамкінець обговорили очима регіонів стратегічне планування щодо модернізації системи захисту прав споживачів до стандартів ЄС.