Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Представники Держпродспоживслужби провели у Збаражі семінар-навчання щодо захисту прав споживачів


  Відповідно до Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 рр. з фахівці Держпродспоживслужби провели у Збаражі семінар-навчання «Основні аспекти захисту прав споживачів». 

   Начальник Управління захисту прав споживачів Тетяна Трінька-Яворська та звідувач сектору контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства Дмитро Рабченюк розповіли представникам органів місцевого самоврядування, підприємцям, студентам та школярам про основні порушення, з якими зустрічаються спеціалісти при проведенні перевірок чи оформленні скарг. Також спеціалісти розповіли присутнім про основні права споживачів при купівлі непродовольчих товарів, зокрема, техніки, мобільних телефонів тощо. Особливу увагу приділили гарантійному обслуговуванню, обміну товару. 

   «Тільки в діалозі між представниками органів влади, підприємцями та громадськістю можна сформувати споживчу культуру, яка підвищить правову обізнаність наших краян», - зазначив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець.

 Такі семінари були проведенні уже в Теребовлянському, Бережанському, Бучацькому, Гусятинському районах, місті Тернополі. До кінця року згідно наказу начальника Головного управління такі заходи будуть проведені у всіх районах області.