Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Працівники ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області зініціювали акцію «Шкільний ранець для дітей, чиї батьки воювали на Сході»


12 школярів отримали від працівників ГУ ДПСС в Тернопільській області канцелярське приладдя та рюкзаки. Це діти учасників бойових дій, які були призвані до Збройних Сил України по мобілізації та військовослужбовців Тернопільської артилерійської бригади. Подарунки в приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату від імені колективу передав начальник Головного управління Василь Хомінець.

  «Уже не вперше працівники ГУ долучаються до благодійності, ми на зборах колективу вирішили періодично допомагати людям, які цього потребують. Навесні передали на лікування 15-річного хлопчика 10 тисяч гривень, потім стільки ж бійцю АТО, якого сильно побили в Лановецькому району, одягнули двох донечок бійця АТО, який був важко поранений. Підтримали сім`ї, які опинилися в важких життєвих обставинах до Дня захисту дітей, сьогодні ж вирішили підтримати діток, чиї мама або тато є учасниками АТО, - зазначив Василь Хомінець, - сподіватимемося що нашу ініціативу підтримають і інші організації, і таким чином проявів доброти в Україні буде більше.