Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Попри виконання основних обов'язків варто пам'ятати і про тих, кому потрібна наша допомога, - Василь Хомінець


  Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець разом з начальником Управління фітосанітарної безпеки Віталієм Панькевичем з робочої поїздкою побували у Бережанах.

  Під час зустрічі з колективом управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі обговорили питання реорганізації структурних підрозділів, заповнення вільних вакансій,  проведення планових перевірок на 2018 року та інші.

   Василь Хомінець та Віталій Панькевич разом з начальником управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі Андрієм Гудзиляком відвідали Бережанську обласну комунальну загальноосвітню школу-інтернат |-||| ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання. Вони передали подарунки для вихованців закладу: а саме солодощі, крісла пуфи, а також канцтовари, набори для творчості, нитки, бісер, полотно, заготовки для вишивки тощо.

  Колектив ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області уже не вперше долучається до благодійної справи. Напередодні Новорічно-різдв’яних свят вирішили допомогти діткам, адже саме вони є нашим стимулом, нашою опорою і майбутнім.

  «Нехай ваше життя буде наповнене сенсом, серце любов’ю, а дитинство кольоровим як ці пуфи, які прикрасять ваші відпочинкові та ігрові кімнати. А ці набори для творчості, яких тут є дуже багато допоможуть вам розкрити внутрішній потенціал та розвинути талант. Вітаю вас з наступаючими святами, нехай Матір Божа береже вас від усіляких негараздів», - побажав вихованцям закладу Василь Хомінець.