Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Перший Українсько-Африканський форум економічного та освітнього співробітництва відбувся у Західноукраїнському національному університеті


      Перший Українсько-Африканський форум економічного та освітнього співробітництва відбувся у Західноукраїнському національному університеті за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації.

     Форум організовано з метою підвищення інвестиційної привабливості, презентації  економічного та культурного  потенціалу України та  Тернопільської області зокрема.

      У  режимі  онлайн-зв’язку, участь у форумі взяли  Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька,  яка на даний момент перебуває із  офіційним візитом  на Африканському континенті (де наша делегація налагоджує   взаємовідносини між державами) та директор Департаменту з міжнародних комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв’язків Паскевич Констянтин Іванович.

Цього року,  завдяки зусиллям МЗС, Мінекономіки та Держпродспоживслужби було відкрито:

-         Ринок Ефіопії - для експорту столових яєць;

-         Ринок Лівії-  для експорту молока , молочних продуктів та племінної великої рогатої худоби;

-         Ринок Ліберії- для експорту   м’яса птиці .

          "Проведення такого  заходу, як Перший Українсько-Африканський форум  є важливим стратегічним кроком у сфері  економічного та освітнього співробітництва», -  зазначила Владислава Валеріївна.

        Також у форумі взяв участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський, він наголосив, що Тернопільщина має значний потенціал експорту сільськогосподарської продукції та входить до п’ятірки регіонів України за результатами збору цьогорічного врожаю. Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Нашим завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.