Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Оздоровча кампанія області під контролем ГУ Держпродспоживслужби Тернопільщини


Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець ознайомився з роботою оздоровчих закладів.
   В офтальмологічному санаторії «Барвінок», що розташований у Зборівському районі на оздоровленні та відпочинку сьогодні перебуває 100 дітей. Оскільки заклад розрахований на 600 ліжко-місць, керівництво даного закладу приймає на лікування і дорослих. Адже, «Барвінок» славиться на всю Україну своїм офтальмологічним профілем.
   В ході огляду лікувального корпусу, відпочинкових кімнат, їдальні та харчоблоку Василь Хомінець виявив ряд порушень та вказав на недоліки, які керівництво санаторію зобов'язалося усунути в найкоротші терміни.
Дитячий відпочинковий табір «Лісова казка» розташований поблизу села Борщівка Лановецького району. В закладі, який у червні цього року відзначив 32-річчя з моменту відкриття, сьогодні відпочивають діти з Лановецького району, є діти з міста Тернополя та Київської області..
   «Приємно що районна влада допомагає протриматися цьому закладу «на плаву», виділяє кошти на його утримання та оздоровлення дітей кризових категорій в ньому», - зазначив Василь Хомінець на зустрічі з головою районної державної адміністрації Юліаном Сірантом та його першим заступником Олександром Батожним та подякував керівнику табору Степану Дмитращуку за багаторічну працю.
  Незважаючи на те, що санвузол, туалет на вулиці, в душових кімнатах встановлені бойлери для підігріву гарячої води, санітарно-гігієнічні норми відповідають встановленим нормам.
  На період оздоровчої кампанії в області до обстежень, контролю за дотриманням належних санітарно-гігієнічних норм та попередження спалахів небезпечних інфекцій та отруєнь залучені всі спеціалісти управлінь державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в районах, а також Регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини. Ми повинні зробити усе щоб унеможливити виникнення будь-яких неприємних ситуацій пов'язаних з харчуванням чи поширенням захворювання в місцях масового скупчення дітей, - наголосив Василь Хомінець.