Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Напередодні свята Миколая представники ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області долучилися до добрих справ


  В конференц-залі адміністративного корпурсу начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець та начальник Управління фітосанітарної безпеки Віталій Панькевич вручили подарунки дітям добровольців, які воюють на Сході. А саме представникам Тернопільського підрозділу окремої тактичної групи «Волинь» Української Добровольчої Армії. 10 пакетів іграшок і солодощів отримали діти Романа Лисого, Михайла Сивулича, Володимира Братуся, Володимира Ришти, Євгена Бабіча, Дмитра Гайдуцького та загиблого волонтера Ігоря Бабія.

Василь Хомінець побажав діткам щасливого дитинства та здійснення усіх мрій, а їхнім батькам мужності, Божої опіки та мирного неба над головою.

 Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимир Богоніс разом з в.о. начальника Держпродспоживслужби в Лановецькому районі Олександром Міняйлом відвідали родину загиблого в АТО Юрія Коваля. 

   Напередодні свята Миколая гості подарували донечкам Олександрі та Юлії солодкі подарунки і світильник та побажали успіхів у навчанні та здоров'я.

 ДОВІДКА. Юрій Вікторович Коваль ( 23 травня 1972, м. Ланівці, Тернопільська область,) – старшина Збройних сил України, учасник війни на сході України, командир відділення ( 14-та окрема механізована бригада). Загинув від кулі ворожого снайпера у м. Мар’їнка Донецька область 20 лютого 2016р.   По смерті залишилися дружина Коваль Світлана Миколаївна та дві доньки Олександра та Юлія. Указом Президента України № 58/2017 від 10 березні 2017 року «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня (посмертно).