Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Напередодні Дня Незалежності фахівці Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують робити добрі справи


 Сьогодні начальник ГУ ДПСС в Тернопільській області Василь Хомінець вручив ранці та канцелярське приладдя для Дмитра Кавчака, батько якого є учасником АТО та Марійки Джерелейко, батько Андрій якої окрім того що є учасником АТО, виховує її сам.
Приємно, що ініціативу Василя Хомінця підтримали і районні управління та напередодні нового навчального року допомогли потребуючим сім`ям, з канцтоварами для дітей:
- Шкільне приладдя, одяг, фрукти та солодощі отримав Михайло Фірак з с. Млинівці, Зборівського району, сімя якого опинилася у складних життєвих обставинах.
- 700 грн отримала донька загиблого в АТО Героя України Марійка Коцюк з Чорткова.
- 7-річний Гарелевич Віталіка з Заліщик, сім'я якого перебуває у складних життєвих обставинах отримав ранець зі шкільним приладдям.
- Спеціалісти Управління Держпродспоживслужби в Бучацькому відвідали школярку з с. Переволока Домарецьку Валентину Василівну, 2006 р. н., яка позбавлена батьківського піклування та знаходиться під опікою 77 річної бабусі Марцинів Наталії Ярославівни. Валентині подарували укомплектований канцтоварами та шкільними приладдям ранець і побажали їй добрих успіхів у навчанні.
- Працівники управління Держпродспоживслужби в Кременецькому районі, вручили подарунки та пригостили піцою вихованців загальноосвітньої школи – інтернат, Смолія Віктора Денисовича та Коднєву Валерію Дмитрівну.
- В.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Козівському районі Бобко Й.Й. відвідав сім'ю учасника АТО Карпенка Володимира Романовича з смт Козлів і передав від працівників управління Держпродспоживслужби в Козівському районі шкільний ранець для донечки.
- Працівники МУ ДПСС та МДЛВМ у місті Тернополі відвідали малозабезпечену сім'ю Німащуків з Тернополя та передали першокласнику Максимку канцелярське приладдя та солодощі.
- Працівники Управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі, відвідали сім'ю Ганни Фортуни у с. Надрічне Бережанського району, вручили шкільне та канцелярське приладдя для її дітей.
- Спеціалісти Управління Держпродспоживслужби в Монастириському районі побували у багатодітній сім’ї Костів Мар’яна з села Високе, який є учасником АТО. Подарували першокласниці Марічці ранець, наповнений шкільним приладдям та солодощі для молодших синочків.
- Управління ДПСС в Борщівському районі та Борщівська РДЛВМ подарували ранець та канцелярське приладдя учню 5 го класу Олегові, батько якого Чорний В.С учасник АТО.
- Працівниками Управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі та Підволочиської районної державної лікарні ветеринарної медицини подарували шкільне приладдя для дітей багатодітної сім'ї Кулик з смт Підволочиськ, батько є учасником АТО.
- Працівники Управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільському районі та Тернопільської районної державної лікарні ветмедицини вручили 2 хлопчикам-першокласникам шкільні рюкзаки та канцелярське приладдя.
- Спеціалісти УДППС в Лановецькому районі побували у багатодітній родині переселенців з м. Луганськ Хайлових, які в даний час проживають у с. Нападівка Лановецького району. Батько Хайлов Олександр Миколайович учасник АТО. Дочці Катрусі учениці 4 класу подарували шкільний ранець зі всім необхідним канцелярським приладдям.

Продовжуймо творити добро, воно має здатність повертатися.