Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець провів виїздну нараду в Гусятинському районі


Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець з робочим візитом побував у Гусятинському районі, де провів ряд зустрічей.

 Зокрема, під час наради з колективом управління ДПСС в районі, обговорили питання реорганізації нашої служби, виконання покладених на неї завдань, зміни в законодавстві та недостачу кадрового потенціалу.
Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Олександр Дністрян наголосив на недоопрацюваннях, які були виявлені за результатами роботи даного управління за перше півріччя цього року, а також вказав на терміни, в які вони мають бути усунені.
  Василь Хомінець ознайомився також з роботою лабораторії ветеринарної експертизи на ринку, в якій нещодавно були проведені ремонтні роботи.
  Під час зустрічі  з головою Гусятинської райдержадміністрації Віталієм Батогом представники Держпродспоживслужби обговорили питання взаємодії нашої структури з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, розроблення Програми профілактики та боротьби з АЧС, яка фінансуватиметься з районного бюджету та сприяння розвитку харчової промисловості в районі.