Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець провів нараду за участю в.о. директора ДУ "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗУ" Степана Дністряна


   Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець, перший заступник начальника Володимир Богоніс, начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Нінель Цяпа та в.о. начальника міського управління ГУ ДПСС в Тернопільській області Галина Чайкіна провели робочу зустріч з в.о. директора Степаном Дністряном та представниками ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України».    

   В ході якої керівники обговорили виконання Регламенту взаємодії територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та державних установ Міністерства охорони здоров’я, який погодили в.о. міністра Уляна Супрун та голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа.

  Визначили порядок співпраці щодо організації та забезпечення проведення планових моніторингових лабораторних досліджень, при розслідуванні спалахів інфекційних захворювань, масових харчових отруєнь, пов'язаних з об'єктами нагляду Держпродспоживслужби,  в умовах надзвичайних ситуацій на території Тернопільщини.

    Домовилися про те, що найближчим часом буде визначено відповідальних осіб, контактні телефони та електронні адреси для оперативного обміну інформацією відповідно до визначеного Регламентом порядку.