Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський взяв участь у розширеній колегії Держпродспоживслужби України


  Під час засідання колегії, яка відбулася 17 вересня у м.Рівне, обговорили показники діяльності Головних управлінь Держпродспоживслужби за 8 місяців цього року. Йшлося і про організацію ветеринарного обслуговування тваринництва з метою забезпечення епізоотичного благополуччя, стан реалізації заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Обговорили і реалізацію державної політики у сферах захисту споживачів, реклами,антитютюнового законодавства, державного ринкового нагляду, метрологічного нагляду та дежавних регульованих цін, а також пропозиції щодо їх вирішення, зокрема шляхом удосконалення законодавства.

Проаналізували кількість нотифікацій про невідоповідність фітосанітарним заходам та результати проведених перевірок, а також стан впровадження цифровізації фітосанітарних процедур.

Особливу увагу керівників структурних підрозділів звернули на питання готовності закладів освіти щодо організації належних умов харчування, перебування, виховання та навчання дітей у новому 2021-2022 навчальному році. На особливому контролі Держпродспоживслужби і дотримання карантинних заходів щодо протидії поширенню в Україні гострої распіраторної хвороби, спричиненої SARS-CoV-2.