Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський провів робочу нараду з начальниками державних лікарень ветмедицини області


 Відбулася нарада начальника ГУ Держпродспоживслужби в області Ігоря Рогальського, першого заступника начальника ГУ Володимира Богоноса та начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександра Дністряна з керівниками державних лікарень ветеринарної медицини області.

Під час наради обговорили питання належного контролю за дотриманням трудової дисципліни лікарів ветмедицини та офіційних лікарів на переробних підприємствах, посилення контролю за видачою ветеринарних документів. Начальник Головного управління Ігор Рогальський наголосив на необхідності злагодженої співпраці ветлікарів зі спеціалістами управлінь, адже саме від них залежить вчасність та якість здійснення інспекторських заходів на місцях.

Перший заступник начальника Головного управління Володимир Богоніс звернув увагу присутніх на чіткому дотриманні графіку виконання планів протиепізоотичних заходів, на посиленні відповідальності власників за вчасну ідентифікацію ВРХ та переміщення тварин.

Начальниця відділу економічної діяльності Олександра Садова ознайомила присутніх з динамікою надходжень та видатків з державного бюджету та спецфондів, а також зауважила на необхідності планування та розрахунку коштів на заробітну плату та оплату комунальних послуг.

Начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександр Дністрян наголосив на ролі уповноважених ветеринарів для участі в ІТ-платформі для програми контролю сирого молока «Молочний модуль», адже саме цими спеціалістами буде здійснюватися основний контроль за виробничими програмами на молокотоварних фермах.