Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби Ігор Рогальський провів нараду щодо здійснення фітосанітарного контролю імпортних об’єктів регулювання з суб’єктами господарювання


 Під керівництвом начальника Головного управління Ігоря Рогальського відбулася нарада з заступником начальника, представниками Управління фітосанітарної безпеки і ДУ «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія», митними брокерами та суб’єктами господарювання щодо здійснення фітосанітарного контролю імпортних об’єктів регулювання під час впровадження інформаційної системи PHIS (Phytosanitary Inspection System).

Представники Держпродспоживслужби наголосили на проблемах, які виникають при здійсненні фітосанітарного контролю у інформаційні системі PHIS, та обговорили пропозиції, які в майбутньому полегшать роботу даної програми як для інспекторів, так і для суб’єктів господарювання.

Метою створення інформаційної системи є надання державним фітосанітарним інспекторам сучасного інструменту для провадження повсякденної роботи та забезпечення кращої керованості. Програма забезпечує автоматизацію процесів проведення фітосанітарного контролю, а її програмне забезпечення передбачає особистий кабінет користувача (суб’єкта господарювання).

Крім того, на нараді обговорили ряд інших питань, зокрема, щодо проведення відбору зразків від імпортних вантажів  та проведення фітосанітарної експертизи таких зразків.