Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Начальник Держпродспоживслужби Тернопільщини взяв участь у Регіональному форумі "Реформа шкільного харчування"


 Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський взяв участь у Регіональному форумі "Реформа шкільного харчування".

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування» відбувається в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі в Львові. Участь у заході беруть представники Львівської, Тернопільської, Вінницької, Закарпатської, Рівненської та Волинської областей.

Держпродспоживслужба виступає надійним партнером у сфері реформування шкільного харчування. Фахівці служби здійснюють контроль безпечності харчових продуктів та відповідності санітарним нормам, проводять перевірки та моніторинг постачальників послуг.

«Реформа шкільного харчування є складним процесом, бо в ній задіяні дуже багато людей із різних сфер: освітяни, органи місцевого самоврядування, бізнес і органи державної влади. Кожен в цьому ланцюгу має виконувати свої функції не просто в рамках своїх обов’язків, а дійсно «горіти змінами» і працювати на результат, адже результати цієї реформи торкаються кожного з нас через здоров’я наших дітей. Головна умова для впровадження реформи шкільного харчування – це небайдужість», - зазначила у своєму виступі Владислава Магалецька.

Довідково. З початку року Держпродспоживслужба провела 3028 позапланових та 120 планових заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів у навчальних закладах. Ще майже 23 тисячі закладів освіти (з них 14980 – це школи) перевірили у серпні складі комісій, які обстежували готовність до нового навчального року.