Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Фахівці ветеринарно-санітарної експертизи обговорили питання безпечності харчової продукції на агропродовольчих ринках Тернопільської області


На базі Заліщицької лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи відбувся Обласний семінар «Безпечність харчової продукції та ветеринарно-санітарна експертиза на агропродовольчих ринках Тернопільської області».

   В заході взяли участь начальник Головного управління Держпроспоживслужби в Тернопільській області Хомінець В.П., заступник голови правління Тернопільської обласної спілки споживчих товариств Фільварочний В.Г., директор Тернопільської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини (ТРДЛВМ) Васильків О.Б.; заступник директора ТРДЛВМ Крушельницький З.В., спеціалісти відділу організації роботи державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи (ДЛВСЕ) на ринках; завідувачі лабораторій ВСЕ на ринках області; голова Районного споживчого товариства; адміністрація ринку в м. Заліщики.

   Фахівці обговорили ряд важливих питань, які стосувалися безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, рганізації роботи лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, ветеринарно-санітарної експертизи молока та молокопродуктів, риби та меду, м’яса та м’ясопродуктів, рослинної продукції, а також організації ринкової торгівлі.

   У вітальному слові начальник ГУ Держпродспоживспілки в Тернопільській області Василь Хомінець зазначив, що якість та безпека харчових продуктів сьогодні стоїть на першому місці не лише в Україні а й в світі. Виробники мають дбати про якість сировини, процесу виробництва та готової продукції. Адже, ми повинні думати про кінцевого споживача, про те, щоб уникнути можливих спалахів небезпечних хвороб, які можуть завдати шкоди життю і здоров`ю пересічних громадян. Сьогодні в світі запроваджуються новітні технології, впроваджуються процеси виробництва, в яких зводиться до мінімуму людська праця. На місцях ми повинні перевірити і умови зберігання чи продажу. Важливо, щоб проводилося не лише обстеження тварин з домашніх господарств, продукцію яких продають на ринках області, а й продавців, які нею торгують. Робочі місця теж мають бути облаштовані до чинного Законодавства та з дотриманням усіх санітарних вимог. За умови, що ми належним чином виконуватимемо свої функції, а виробники та продавці дотримуватимуться усіх вимог, ми зможемо до мінімуму звести виникнення будь яких ризиків у продуктах харчування, - зазначив Василь Хомінець.