Головне управління Держпродспоживслужби

в Тернопільській області

Телефон гарячої лінії:  

(0352) 52-10-10

Мешканцям Чорткова проведуть перерахунки плати за послуги водопостачання та вивезення твердих побутових відходів


  Завідувач Сектору контролю за регульованими цінами Лариса Данильчук, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради Василь Войціховський Чортківської міської ради та представники суб'єктів господарювання, які надають житлово - комунальні послуги в місті Чорткові обговорити тарифну політику на житлово-комунальні послуги з початку року у місті.
  Водночасза результатами розгляду рішень Виконавчого комітету Чортківської міської ради, першим заступником начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимиром Богоносом винесено Припис управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Чортківської міської ради про усунення порушення вимог щодо встановлення державних регульованих цін для суб’єктів господарювання всіх форм власності, які надають житлово-комунальні послуги на території м. Чортків у відповідності до ЗУ «Про ціни і ціноутворення».
  Розпорядження від 23.05.2018 №145 “Про усунення порушення щодо встановлення і застосування державних регульованих цін” та про перерахунок плати за житлово-комунальні послуги керівникам підприємств, що обслуговують місто уже підписав міський голова Чорткова Володимир Шматько.
  Відомо, що на даний момент уже проведено перерахунків мешканцям за послуги по водопостачанню КП “Чортківським ВУВКГ” на суму 121,2 тис. гривень та ПП “Катруб” за вивезення твердих побутових відходів на суму 26,9 тис. гривень.